joanna kulig

Joanna Kulig została mamą! Jest to pierwsze dziecko aktorki i jej męża Macieja Bochniaka. Dziecko miało przyjść na świat w luksusowej klinice w Los Angeles. Rodzicom gratulujemy! 

Joanna Kulig to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek rozpoznawalnych niemal na całym świecie. Gwiazda tak dużą popularność zdobyła dzięki fenomenalnej kreacji w filmie “Zimna wojna”. Aktorka zdobyła uznanie wielu gwiazd światowego kina w tym między innymi Julianne Moore.

W październiku media podały, że Joanna Kulig i jej mąż Maciej Bochniak spodziewają się dziecka. Informację tą potwierdziła z resztą sama zainteresowana. Według prasowych doniesień, gwiazda zdecydowała się na poród w USA, w jednej z najlepszych klinik położniczych. W klinice między innymi na świat przyszły dzieci Beyonce czy Weroniki Rosati . Miejsce to szczególnie troszczy się o swoje pacjentki. Ciężarne kobiety mają do dyspozycji specjalne apartamenty w standardzie deluxe z wygodnym łóżkiem oraz garderobą. Do tego każdy pokój wyposażony jest w wannę, telewizor oraz zaopatrzoną lodówkę.

Płeć dziecka jest dotąd nieznane. Życzymy dużo zdrowia dziecku i świeżo upieczonym rodzicom!