Marka Stovit jest jedną z tych, której produkty podbijają podniebienia na całym świecie. Firma stawia na mocną współpracę z blogerami, dlatego nie mogło jej zabraknąć w naszym plebiscycie Influencer’s Top.

W portfolio firmy są min. dżemy, konfitury, marmolady, powidła, jabłka prażone, których osobiście używamy do przygotowywania szarlotek w domu, czy owoce w żelu oraz wiele innych. Historia Stovit rozpoczęła się w 1970 r. Początkowo zajmowano się przetwórstwem zarówno warzyw, jak i owoców. Postawiono na owoce i już w 1992 r. odbyła się premiera nowych dżemów. To było słodkie szaleństwo! Z każdym dniem liczba fanów dżemów Stovit rosła, a wraz z nią również siła i chęć rozwoju.

Firma rozrosła się  do rozmiarów ogólnopolskiego producenta dżemów, powideł, konfitur i marmolad. Kolorowe słoiczki na międzynarodowych półkach sklepowych, kuszą wzrok prawdziwych amatorów owocowych słodkości. Marka rozbudowała portfolio o dodatkowe pyszności dżemowe tym razem słodzone fruktozą – dedykowane diabetykom. Marka otrzymała wyróżnienie w rankingu: Diamenty Forbsa, a także została przyjęta do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, czyli grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

 

W plebiscycie Influencer’s Top Stovit startuje z nowościami- 5 smakami dżemów, poznajcie je.

Nowości od … dżemowara

Dżemy Stovit …od dżemowara to rozwiązanie dla osób dbających o siebie i swoją rodzinę, świadomych istoty wysokiej jakości produktów w codziennej diecie. Produkowane w oparciu o tradycyjne receptury, tylko z 5 składników, bez konserwantów i polepszaczy z ekstremalną dbałością o zachowanie wszystkich wartości odżywczych surowców. Nowości Stovit z dużymi, wyczuwalnymi kawałkami owoców to smak i przyjemność, którą lubimy dzielić z bliskimi. Na tradycyjną kanapkę, podpieczonego tosta, do owsianki, jogurtu, lodów i deserów, a zwłaszcza na łyżeczkę – wyjadane prosto ze słoika – to powrót do prawdziwych smaków owoców skąpanych w ich własnej owocowej strukturze.

Sprawdź wszystkie smaki …od dżemowara na www.stovit.com.pl oraz na fanpage’u www.facebook/DzemyStovit

 

Dżemowarzenie bez konserwantów i polepszaczy

Nowe produkty Stovit …od dżemowara to smaki, których wciąż brakuje na półkach w kategorii przetworów owocowych. Idealne na śniadaniowe kanapki, tosty, jako dodatek do owsianek, deserów, a zwłaszcza domowych wypieków – takich produktów poszukuje współczesny konsument. Dżemy Stovit produkowane bez konserwantów i polepszaczy, tylko z 5 składników, pełne dużych, wyczuwalnych kawałków owoców – masz je już na swojej półce?

Sprawdź wszystkie smaki …od dżemowara na www.stovit.com.pl oraz na fanpage’u www.facebook/DzemyStovit

artykuł we współpracy z marką Stovit