Enso Electronics ze Sweeperem dołącza do partnerów Influencer’s Top.

Wyobraź sobie, że życie bez chorób jest możliwe……, że przeziębienie, z którym borykasz się standardowo 7 dni przy wsparciu licznych środków farmaceutycznych możesz całkowicie wyleczyć w ciągu jednego do kilku dni bez żadnej tabletki, a choroby określone jako najcięższe przypadki, które ciągną się latami, pokonujesz w ciągu 6 miesięcy do roku. Firmę Enso Electronics znacie z warsztatów z Gwiazdą.

SWEEPER

Enso Electronics i sweeper

Enso Electronics i sweeper

Pracuje na elektrodach oraz pętli indukcyjnej. Wyzwala podwójną siłę działania, docierając do drobnoustrojów pochowanych głęboko w strukturach tkanek organizmu, w cystach czy kościach i unicestwia je.Usuwa obciążenia organizmu, wzmacnia, pobudza do działania poszczególne narządy oraz poprawia samopoczucie min. z pomocą fal Schumanna.

Działa objawowo oraz na mapę toksyn określoną przez terapeutę metodą Voll’a lub Vega-testu (zapisz się do gabinetu Enso). Wspiera terapię boreliozy, alergii, cukrzycy i innych przewlekłych dolegliwości.

Nazywany elektronicznym wymiataczem patogenów – generatorem częstotliwości działa w oparciu o wynalazek Huldy Clark i potrafi dużo więcej…

ENSO ELECTRONICS ul. Patriotów 299 04-767 Warszawa 22 382 55 50 (51) 796 104 230

biuro@ensoel.pl www.ensoel.pl

artykuł we współpracy z Enso Electronics