Krukam to sklep ze zdrową żywnością, który powstał z myślą o wszystkich osobach, które cenią sobie zdrową żywność i naturalne produkty. To czołowy producent olejów kokosowych i past orzechowych. W ich sklepie znajdziecie szeroki wybór najwyższej jakości produktów zdrowej żywności pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Kupując produkty od Krukam macie pewność, że są one pozbawione szkodliwych dla organizmu substancji oraz nadają się idealnie do skomponowania zbilansowanej diety. Oprócz samych produktów spożywczych firma gwarantuje również szeroki asortyment kosmetyków naturalnych, które pozwalają na odpowiednią pielęgnację. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do hurtowni.

Firma Krukam w plebiscycie Influencer’s Top 2019 nominowana jest z 3 produktami.

Masło (pasta) orzechowa 100% 

Firma szukała metody, aby wyprodukować masło o innej konsystencji niż te dostępne w sklepach (gęstę, ciężkie do rozsmarowania)  udało nam się poprzez inny sposób mielenia orzechów uzyskać idealną konsystencję – delikatnie płynne masło ! Nasi klienci je wprost uwielbiają – mnóstwo osób używa #krukam na instagramie z oznaczeniem naszego masła.

Krukam i masło orzechowe

Krukam i masło orzechowe

Krukamella

To produkt, którego na polskim rynku w takiej formie jeszcze nie ma. Zdrowa alternatywa dla wielu kremów orzechowych! W składzie tylko trzy produkty – pasta z orzechów laskowych, syrop daktylowy i kakao. Tylko 3 składniki a smak niesamowity, wszyscy się tym zajadają 🙂

 

 

Batony daktylowe

Wybór tego typu batonów jest na rynku jest ogromny. Mamy wrażenie, że większość z nich produkowana jest na zasadzie nie ważne jak to będzie smakowało, wyglądało. Marka stworzyła baton, który przede wszystkim ma smakować, a dopiero później dopracowywaliśmy samą recepturę, sposób mieszania, formowania itp. Dzięki temu udało się wprowadzić na rynek batony o bardzo dobrym składzie, smaczne, a przy tym o niewygórowanej cenie.

artykuł we współpracy z marką Krukam