serial

“Wielkie kłamstewka 2” to kontynuacja serialu, który pokochały kobiety na całym świecie. Stacja HBO oficjalnie poinformowała, że serial będziemy mogli zobaczyć już w czerwcu tego roku. Nie możecie się już doczekać? My również!

“Wielkie kłamstewka” stały się hitem telewizyjnym ostatnich lat. Losy Celeste Wright, Madeline Mackenzie, Bonnie Carlson, Renaty Klein i Jane Chapman śledziło wiele kobiet na całym świecie. Od czerwca będziemy mogli śledzić przygody bohaterek na nowo.

Stacja HBO opublikowała pierwsze zdjęcia z nowych odcinków serialu. Niestety nie wiele możemy się z nich dowiedzieć. Prawie pewne jest, że w słynnym Monterey sporo zostanie po staremu. Jak zapowiadają producenci dowiemy się więcej o wcześniej rozpoczętych wątkach. Na początku będzie spokojnie.  Codzienne sprawy głównych bohaterek będą poukładane, ale z każdym kolejnym odcinkiem będą się one komplikować. Do obsady dołączy nowa postać grana przez Meryl Streep. Wcieli się ona w rolę teściowej Celeste Wright. Wiemy, że za wszelką cenę będzie chciała dowiedzieć się jak zginęło jej ukochane dziecko. A jak będzie z innymi wątkami? Już nie możemy się doczekać…

serial

fot. www.instagram.com/_biglittlelies

serial

fot. www.instagram.com/lauradern

serial

fot. /www.instagram.com/nicolekidman

Sprawdź jakie akcesoria proponuje Calzedonia na walentynki.