Plebiscyt Influencer’s Top 2019 ruszył pełną parą. Jedną z kategorii jest dom i wnętrze. Jak zapewne wiecie lubimy Was inspirować, pokazywać piękne dodatki do wnętrz. Coraz częściej robimy też zakupy w internecie. Tym bardziej nam miło poinformować, że jedną z firm nominowanych jest Dekoria.pl z produktem Puff Barrel pikowany.

Dekoria.pl to polska marka z branży wyposażenia wnętrz, doceniona również na wielu europejskich rynkach. To też sklep internetowy, który w asortymencie ma ponad 50 tysięcy oryginalnych produktów, które cechuje wysoka jakość np. meble z drewna egzotycznego i aż 1000 wzorów tkanin. Dzięki temu możemy zaaranżować prawie całym domu podążając w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrz.

Co warte podkreślenia Dekoria.pl oferuje usługę szycia na miarę rolet rzymskich, zasłon i innych dekoracji okiennych. Marka ma ponad 20- letnie doświadczenie i spełnia indywidualne potrzeby klientów. Tutaj możecie zobaczyć katalog marki.

W naszym plebiscycie nominowany jest Puff Barrel pikowany, który dostępny jest w wielu kolorach. To elegenackie, pikowane puf- siedzisko, które można postawić zarówno w pokoju dziennym, czy np. sypialni.

Dekoria.pl oferuje Puff Barrel pikowany w wielu kolorach

Dekoria.pl oferuje Puff Barrel pikowany w wielu kolorach

 

 

Puff Barrel pikowany jest min. w odcieniach szarości

Puff Barrel pikowany jest min. w odcieniach szarości

 

Ma walcowaty kształt, oryginalną tkaninę, dzięki którym jest ponadczasowy. Do wyboru wiele kolorów tkaniny. Co ważne jest lekki, a wnętrze wypełnione twardym wkładem, które jest obłożone miękką gąbką, żeby zapewnić lepszy komfort siedzenia. Jest też praktyczny, bowiem pokrowiec można zdjąć i wyprać, a kolor nie ulegnie zmianie.

 

 

Puff Barrel pikowany jest min. kolorze butelkowej zieleni

Puff Barrel pikowany jest min. kolorze butelkowej zieleni

Artykuł powstał we współpracy z marką www.dekoria.pl