GSH Polska – 3 nominacje w Influencer’s Top 

GSH Polska: Od 12 lat towarzyszymy Ci w zdrowiu i chorobie. Jesteśmy po to aby chronić i wspierać Twój organizm w czasach wyjątkowo dla niego wymagających. Zapewniamy Ci dostęp do najwyższej jakości, naturalnych produktów, które sprowadzamy z całego świata, kładąc wyjątkowy nacisk na ich zaplecze naukowe i medyczne.

W naszych produktach łączymy innowacyjność z medycyną naturalną, znaną od wieków, dlatego w wielu dziedzinach suplementacji jesteśmy pionierem na polskim rynku. Dzięki GSH Polska Twoja codzienność to więcej witalności, energii, i ZDROWIE, które zachowasz na dłużej. 

Czym są Nootropiki?

Nootropiki to substancje stosowane w celu poprawy wydajności mózgu i zdrowia. Zwiększają pamięć, koncentrację, zdolność uczenia się, motywację, poprawiają nastrój a także dostarczają energii każdego dnia. Działają na wiele różnych sposobów, są przy tym bezpieczne – nie powodują uzależnienia i nie są toksyczne dla organizmu.

Jak zatem działają? Zasada tych substancji opiera się przede wszystkim na zmianie dostępności lub stężenia w mózgu dostaw neuroprzekaźników neurochemicznych, enzymów i hormonów, jak również na usprawnieniu przepływu krwi do mózgu, mające wpływ na jego lepsze dotlenienie. Działanie nootropów zależy od konkretnej substancji. Można je sklasyfikować według wpływu jaki mają na ludzki organizm.

Power Up – nootrop dzienny 

Power Up to niezawodny booster mózgu o unikalnym składzie. Odpowiednio połączone przez neurologa klinicznego składniki : witaminy, minerały a przede wszystkim adaptogeny tworzą preparat nootropowy tzw. „pigułkę superbohatera”, która nie tylko poprawi pamięć, koncentrację i inne funkcje kognitywne mózgu ale ochroni go także przed nadmiernym stresem oraz spowolni procesy starzenia. Power Up spowoduje, że Twój nastrój będzie optymalny, poziom energii wysoki a umysł ostry jak brzytwa. 

Power Up to 17 różnych składników w najlepiej przyswajalnych formach, w tym  adaptogeny: gotu kola, soplówka jeżowata, żeń szeń koreański. 

Myśl szybko, czuj się optymalnie, starzej się wolno! 

Unplug – nootrop nocny

Unplug to wyjątkowe, wieczorne wsparcie dla mózgu. Odpowiednio połączone przez neurologa klinicznego składniki : witaminy, minerały a przede wszystkim adaptogeny tworzą preparat nootropowy, który zredukuje stres i napięcie, wprowadzi cały organizm w stan relaksu, ułatwi zaśniecie i poprawi jakość snu. Dzięki Unplug obudzisz się wypoczęty, pełen energii a Twój mózg zostanie maksymalnie zregenerowany w ciągu nocy. 

Unplug to 10 różnych składników w najlepiej przyswajalnych formach, w tym adaptogeny: kapikacchu, ashwagandha, brahmi powder i kwaśna wiśnia Montmorency. 

Poczuj się spokojny i zrelaksowany, chroń i regeneruj swój mózg!

Hormone Blance – regulator gospodarki hormonalnej 

Hormone Balance zostało zaprojektowane aby wesprzeć metabolizm oraz utrzymywać równowagę hormonalną organizmu. Specjalnie dobrane substancje odżywcze w najlepiej przyswajalnych formach, połączone ze sobą w odpowiednich proporcjach. Jeśli chcesz poprawić jakość snu, zwiększyć wydolność mięśni oraz podnieść poziom energii, to jest to produkt dla Ciebie.

Hormone Balance to magnez dostępny w trzech bardzo wysoce przyswajalnych formach, zapewniających skuteczność suplementacji, niespotykanych w polskich suplementach: taurynian, diglicynian i askorbinian. Do tego witamina B6, cynk i miedź. 

Poczuj różnicę i suplementuj magnez skutecznie! 

artykuł powstał we współpracy z marką GSH Polska.