Home&you to jedna z największych marek w Polsce. Zaspokaja potrzeby związane z dekoracją i wyposażeniem wnętrz. Oferuje piękne, nowoczesne przedmioty do wnętrz za rozsądną cenę i podsuwa gotowe rozwiązania na prezenty. Oprócz sklepów stacjonarnych w całej Polsce, ma także sklep internetowy. W plebiscycie Influencer’s Top 2019 jest nominowana w kategorii dom i wnętrze ze stolikiem śniadaniowym Bamboo.

Stolik śniadaniowy Bamboo od Home&you to rozwiązanie na leniwe dni, które mamy ochotę spędzić pod ciepłą kołdrą. Dzięki jego konstrukcji mamy możliwość zjedzenia posiłku w łóżku, wygodnego czytania książki lub przeglądania stron internetowych na tablecie. Umożliwi nam to podkładka, czyli większa część blatu stolika, którą w prosty sposób podnosimy i blokujemy do pozycji czytania. Mniejsza, nieruchoma część blatu pozwoli na odłożenie na niej kubka z ulubioną kawą lub herbatą. Stolik Bamboo ma krótkie nóżki, które wykonane zostały z jasnego drewna. Blat jest biały, również drewniany.

Home&you ze stolikiem śniadaniowym Bamboo w Influencer's Top 2019

Home&you ze stolikiem śniadaniowym Bamboo w Influencer’s Top 2019

Stolik śniadaniowy Bamboo w Influencer's Top 2019

Stolik śniadaniowy Bamboo w Influencer’s Top 2019

Home&you to jedna z marek BBK S. A. (dawniej LPP TEX), obejmująca salony z wyposażeniem wnętrz i innymi dodatkami do domu. To także szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji salonu, kuchni i jadalni, sypialni oraz łazienki. Pierwszy salon home&you powstał w 2006 roku, a w 2013 roku uruchomiono po raz pierwszy sklep internetowy marki. Obecnie home&you to sieć 147 sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

artykuł powstał we współpracy z marką Home&you