Każde dziecko jest wyjątkowe i ma swoje ulubione potrawy, tak więc niech więc jedzenie i Twojego dziecka będzie proste, zdrowe i pełne kolorów. Poznajcie więc niesamowite zestawy lunchowe dla dzieci, które z pewnością staną się absolutnym must have.

Dlatego oddajemy w Wasze ręce zestaw lunchowy dla dzieci “BILL”, jeden z pełnej gamy produktów fantastycznej marki Lunch Munch, która dołączyła do naszego Plebiscytu. Pokażcie nam jak posiłki Waszych dzieci są zdrowe i piękne.

Z pewnością zestawy lunchowe dla dzieci  LUNCH MUNCH® zawierają wszytko co niezbędne, przekonajcie się o tym sami. 

Na zestaw lunchowy dla dzieci składają się następujące produkty:

  • Rozkładana torba termiczna BILL THE BLUEBERRY. Torba na lunch Bill została stworzona do zapewniania posiłku w nawet najbardziej aktywne dni. Wyposażona w regulowany pasek oraz dodatkowy wygodny uchwyt na. Przede wszystkim ogromną zaletą jest to, że torbę można łatwo rozłożyć, a jej zakamarki są łatwe w utrzymaniu czystości. Wymiary torby to: 22x23x14 (4 L). I to co dla nas bardzo istotne torbę wyprodukowano w Polce.

 

  • 5-elementowy zestaw pojemników HELLO BILL! Pudełko z żelową nakładką chłodząco – grzejącą, o pojemności 1,4 L.      Dwa pudełka prostokątne, o pojemności 420 ml, dwa pudełka okrągłe, o pojemności 300 ml. Pojemniki można myś ręcznie lub w zmywarce. Materiał z którego wykonano pojemniki to polipropylen, nie zawierający BPA. Wszystkie elementy zaprojektowane i wyprodukowane zostały w Polsce.

  • Dwa opakowania chusteczek HELLO RAINBOW! W każdym 24 odświeżające, nawilżane chusteczki o delikatnym, świeżym zapachu egzotycznych owoców. Są bezpieczne dla skóry dziecka już od pierwszego dnia życia. Nasączone głównie wodą i ekstraktem z owoców egzotycznych, testowane dermatologicznie, pozbawione alergenów. Każda chusteczka pakowana jest pojedynczo, co ułatwia użycie i długotrwałą świeżość pozostałych chusteczek. Produkowane w Polsce.

  • Dwa komplety sztućców z drewna brzozowego. Każde opakowanie zawiera 30 elementów: 10 noży, 10 łyżek i 10 widelców. Sztućce z drewna w przeciwieństwie do sztućców plastikowych są bardziej przyjazne w użytkowaniu, a także ekologiczne.

artykuł powstał we współpracy z LUNCH MUNCH®