Odkurzacz Robert Thomas DryBOX AMFIBIA to kolejny produkt nominowany w plebiscycie Influencer’s Top. Jest on dedykowany osobom, które chcą dokładnie i delikatnie dbać o parkiety i podłogi drewniane. Jest to ponadto urządzenie, dzięki któremu szybko i bez codziennej konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu mamy możliwość posprzątać mieszkanie bez dużego wysiłku.

Bezworkowy odkurzacz Robert Thomas DryBOX Amfibia wyposażony w jest dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy DasyBox oraz filtr wodny
Aqua Fresh-Air-Box. Jest to idealne połączenie, które pozwala na użycie urządzenia jako tradycyjnego odkurzacza. Z drugiej strony dzięki filtrowi wodnemu jest możliwe dodatkowe czyszczenie z użyciem wody.

Odkurzacz Robert Thomas DryBox Amfibia gwarantuje szybkie codzienne odkurzanie lub dokładne, z odświeżaniem i oczyszczaniem powietrza w pomieszczeniu. Odkurzanie z filtrem cyklonowym easyBox jest bardzo łatwe. Wystarczy go włączyć do gniazdka i już możesz odkurzać. I nie musisz pamiętać o kupowaniu worków. Duże zanieczyszczenia możesz higienicznie opróżnić do kosza na śmieci. Natomiast drobny i alergiczny pył – w miarę potrzeb po wypłukaniu wodą higienicznie wylać do kanalizacji. Jeżeli chcesz odkurzać bardzo dokładnie, odświeżając i jednocześnie oczyszczając powietrze w pomieszczeniu jest to także możliwe: dzięki filtrowi wodnemu Aqua freshAir Box. Wszelkie zanieczyszczenia są wiązane w wodzie a następnie w higieniczny sposób możesz je usunąć, wylewając po prostu do kanalizacji.

Robert Thomas DryBox Amfibia

Robert Thomas DryBox Amfibia

Odkurzacz Thomas DryBox Amfibia został opracowany dla wszystkich, którzy cenią czystość i chcą ją sobie zapewnić za pomocą jednego urządzenia. Jest on niezawodny i niezastąpiony gdy:

  • chcemy szybko odkurzyć dom lub mieszkanie,
  • mamy w domu alergików – wtedy używamy filtra wodnego, nie tylko odkurzając, ale jednocześnie odświeżając i lekko nawilżając powietrze w pomieszczeniu,
  • chcemy odkurzyć każdą powierzchnię,
  • chcemy wyprać dywan czy tapicerkę, nie tylko w domu, ale także w samochodzie
  • zastępuję nam tradycyjnego mopa – dzięki unikalnej i jedynej na rynku szczotce AquaStealth możemy jednocześnie odkurzać, zmywać i osuszać KAŻDY rodzaj podłóg. Co ważne także drewniane : z parkiety czy desek i to zupełnie bezpiecznie dla odkurzanej i mytej powierzchni.

Artykuł powstał we współpracy z marką Robert Thomas