Urządzenie VIBMOP marki Philipiak Milano to nowoczesny, bezprzewodowy mop wibracyjny z funkcją zraszania czyszczonej powierzchni, który sprawi, że sprzątanie stanie się proste i wygodne.

To urządzenie jest genialne! Otrzymuje nominację Influencer’s Top 2020.

Wystarczy napełnić zbiornik wodą używając miarki. Do wody można dodać odpowiedni środek czyszczący jednak można oczywiście tego uniknąć.Nowoczesne sprzątanie najnowsza technologia i design. Kształt i zwrotność VIBMOP pozwalają oczyszczać nawet trudno dostępne miejsca a diody LED oświetlają sprzątane zakamarki.

Ten mop to uniwersalne rozwiązanie do wielu rodzajów podłóg

Urządzenie czyści każdy rodzaj powierzchni: płytki, drewno, panele, marmur i inne. Nasze urządzenie z powodzeniem będzie pomagało nam utrzymać czystość w całym domu.

Funkcja nawilżania powierzchni

Wielofunkcyjny VIBMOP jest wyposażony w zraszacz, który sprawia, że po naciśnięciu przycisku na uchwycie, urządzenie równomiernie nawilża podłogę.

Komfort obsługi

Łatwa obsługa sprawia, że sprzątanie każdego dnia przynosi nam dużo komfortu i wygody. Po zakończeniu sprzątania w prosty sposób demontujemy przyczepione na rzepy brudne podkładki i wymieniamy na czyste.