Rumalaya – żel kojący marki Himalaya to kolejny produkt nominowany w konkursie Influencer’s Top. Jest to ziołowy preparat o działaniu łagodzącym szczególnie w bólach mięśni i stawów. 

Rumalaya marki Himalaya to ziołowy żel działający łagodząco w dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia: bólach mięśniowych, reumatycznych czy bólach stawów. Jego działanie jest szybkie co szczególnie ma znaczenie w przypadku ostrych stanów zapalenia. Żel doskonale wchłania się przez skórę i przywraca ruchliwość stawów.

Żel Rumalaya jest wzbogacony w olejek ze starzęśli (Gaultheria Procumbens), który jest znany z właściwości łagodzących. Ekstrakt z kadzidłowca skutecznie łagodzi objawów dyskomfortu stawów i mięśni. Poza tym zawiera ekstrakt z imbiru i mieszankę olejów eterycznych, których działanie wzmacnia uczucie zimna, a następnie rozgrzewa tkanki, co wpływa na łagodzące i relaksujące działanie żelu.

Żel przeznaczony jest to użycia zewnętrznego, a bolące miejsca należy posmarować niewielka ilością żelu przynajmniej 3 razy w ciągu dnia.

Artykuł powstałe we współpracy z marką Himalaya