Krótkie fryzury są kobiece i przede wszystkim bardzo wygodne, zwłaszcza latem. Ich odpowiedni wybór daje możliwość wyrażenia temperamentu i podkreślenia indywidualności. 

Dlaczego warto zaryzykować i poddać się potrzebie chwili i postawić na krótkie fryzury? Bo dodają świeżości i często odejmują lat. Poza tym nie wymagają wielu zabiegów pielęgnacyjnych, a i przy takiej długości możemy zainwestować w lepsze kosmetyki bo starczają na dłużej. Wystylizowanie ich trwa tylko kilka minut. Krótkie fryzury to doskonała propozycja dla wszystkich rodzajów włosów.

Krótkie fryzury – modne pixie cut 

W tym sezonie modne są krótkie fryzury w stylu pixie cut, czyli na ekstremalnie krótkie doły z pozostawieniem dłuższej grzywki, lub boby do granicy żuchwy. Styliści mówią, że góra włosów na tętnić i żyć swoim życiem. Zapomnijcie o idealnie wystylizowanych, wyprostowanych fryzurach, na głowach ma królować artystyczny nieład, a włosy mają być lekko pofalowane. Naturalność wraca na salony. Pixie cut to klasyczny ład jak i chaos w nowoczesnym wydaniu.

Krótkie fryzury  – czas na zmiany

Jeśli jesteś właścicielką długich włosów i masz ochotę na zmianę – bez obaw! W dobrym salonie fryzjerskim, styliści doradzą Ci odpowiednie strzyżenie. Najważniejsze by pasowało do Twojej osobowości i stylu. Nie zwlekaj, wiosna i lato to doskonały czas na krótkie fryzury.

Zainspiruj się wyborem gwiazd – one też postawiły na ostre cięcie

@katarzynazielinska

@malgorzatakorzuchowska

@danutastenka_fp_official

@olgaboladz

@kasiawarnke

@dorotagardias

@magda_molek