Zdrowe odżywianie staje się coraz bardziej popularne. Jeszcze kilkanaście lat temu uważano, że zdrowe odżywianie to tylko modne hasło, że ta moda przeminie. Obecnie, coraz więcej osób podchodzi do tego zagadnienia poważnie i świadomie oraz z postanowieniem realizacji tego przedsięwzięcia.

W świadomości wielu osób zdrowe odżywianie to dieta z niską zawartością tłuszczu, bez wieprzowiny, białego pieczywa i słodyczy. Jest to jednak coś więcej niż odejście od spożywania niektórych produktów, szczególnie wysokotłuszczowych i przetworzonych. To również sprawdzanie pochodzenia poszczególnych produktów, sposobu ich wytwarzania, ich składu. To sprawdzenie też wiarygodności producentów żywności, opinii klientów o produktach oraz poszukiwanie informacji o ich składzie.

Firma Starck’s jest liderem w produkcji majonezów bez jajek o minimalnej zawartości tłuszczu. Produkty smakowo nie tylko nie różnią się od typowych, bazujących na tradycyjnych składnikach ale nawet biją je smakowo na głowę.

Wyprodukowane bez glutenu, bez laktozy i bez jaj posiadają minimalną zawartość tłuszczu i są w stu procentach roślinne. Wszystkie produkty firma oferuje gastronomii, w tym ukierunkowanej również na klienta, który chce się zdrowo odżywiać. Nie zawiera grochu, soi ani dodatków pochodzenia zwierzęcego.

Cremajo 40 procent to majonez o tradycyjnym smaku. Dostępny jest w opakowaniach 2,5, 5 i 10 kilogramowych. Zawartość tłuszczu wynosi do 40 procent.

Cremajo Curry nadaje potrawie orientalny smak, Szcze- gólnie polecamy go do warzyw, kanapek, ryży i makaronu.. Wyprodukowany jest w stu procentach z produktów roślinnych.

Cremajo czosnek to sos czosnkowy, który jest niezastą- pionym dodatkiem do sałatek, burgerów i frytek. Wypro- dukowano go z produktów roślinnych.

Obniżoną zawartość tłuszczu do 20 procent posiada Cremajo 20 procent. Jego smak niczym nie odbiega od majonezu wyprodukowanego w tradycyjny sposób. Ideal- nie sprawdza się w kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Mogą spożywać go osoby chore na celiakie.

Produkty firmy Starck’s dostępne są już w całej Polsce w wielu sklepach i restauracjach oraz sieciach handlowych min. Auchan, Carrefour, Intermarche.Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma wciąż zwiększa produkcję by zapewnić stałe dostawy swoich produktów.

Produkty oferowane przez firmę Starck’s szczególnie doceniają ci klienci, którzy będąc na diecie samodzielnie starali się wykonywać majonez o takim składzie, by paso- wał do diety. Teraz mają do wyboru kilka z propozycji, zależnie od preferowanego smaku.

artykuł powstał we współpracy z marką Cremajo