Baby Zdrój to wyjątkowa woda źródlana kierowana do świadomych rodziców oraz dla dzieci od pierwszych dni życia 0+ m-cy, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Dostępny w butelkach o pojemności 3l, 1,5l, 0,5l oraz 0,25l (wersja chłopiec i dziewczynka) z tzw. “smoczkiem niekapkiem”, bezpiecznym i niezwykle przydatnym podczas podróży, który zapobiega zalaniu oraz zachłyśnięciu. Produkt dostał właśnie nominację w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

Dzięki unikalnemu na skalę światową składowi, woda źródlana Baby Zdrój nie wymaga przegotowania. Idealnie nadaje się do przyrządzania posiłków dla dzieci.

Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Dodatkowym atutem Baby Zdrój, poza jej niewątpliwie wysoką jakością, jest atrakcyjny i oryginalny wygląd oraz przystępna cena.

Baby Zdrój

Baby Zdrój

Obecni woda jest dostępna m.in. w sieciach: Rossmann, Carrefour, E.Leclerc, Stokrotka, EuroCash, Piotr i Paweł, Intermarche, Bio Planet, Auchan oraz lokalnych sklepach i hurtowniach spożywczych.

Warto nadmienić, iż produkt zdobył uznanie nie tylko na naszym krajowym rynku, ale również poza jego granicami m.in. w: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Anglii, Irlandii, Katarze, Kuwejcie, Dubaju, Omanie, Bahrajnie, Albanii, Rumunii, Węgrzech czy Iraku.

artykuł powstał we współpracy z Baby Zdrój