Miód Malina Witamina to jedyny w swoim rodzaju naturalny, surowy syrop z mega-dawką witaminy C, który nie podrażnia żołądka i smakuje dzieciom. Syrop jest zupełnie niezwykły, ponieważ jest niekonserwowany, niepasteryzowany i zawiera 1000 mg witaminy C w łyżeczce. W całości wytwarzany ręcznie z polskiego miodu prosto z pasieki i surowych polskich malin, działa prozdrowotnie każdym ze składników. 

Po naszemu – Miód Malina Witamina to najlepsza witamina C na świecie. Naturalność to jedno, jest jednak kwestia przyswajalności, bo jeśli prawdą jest, że 1000 mg wyizolowanego białego proszku ma moc równą 60 mg kwasu askorbinowego zawartego w pomarańczy, to efektywnie zażywamy ją w tabletkach czy kapsułkach w znacznie mniejszej dawce, niż się nam wydaje.

Molekuła kwasu askorbinowego w owocu jest identyczna, jak ta w przefermentowanym przez bakterie w proszku, jednak do transportu kwasu do komórek niezbędne są kofaktory witaminy C, których jest około dwudziestu.

Przyswajalność kwasu askorbinowego zanurzonego w kofaktorach jest więc tak zbliżona do natury, jak to tylko możliwe. Dodajmy do tego żywe bakterie, enzymy i pierwiastki śladowe z miodu i malin, a otrzymamy ekstremalnie doładowaną pomarańczę. 

Warto wiedzieć że wysokie dawki witaminy C mają działanie silnie przeciwwirusowe i stosowane na początku infekcji potrafią ją wyciszyć w ciągu 1 dnia. Czas trwania poważniejszych chorób, jak grypa, bostonka czy ospa wietrzna można skrócić do 3 dni. Warto więc wspomagać odporność zarówno profilaktycznie, jak w w bezpośredniej walce z wirusami.

Witamina C jest też niezbędnie potrzebna do prawidłowego przebiegu ciąży, a żółtaczkę noworodkową potrafi zbić w ciągu 12 godzin. 

Przyspiesza gojenie ran, wspomaga układ nerwowy, łagodzi katar sienny i ataki astmy,  pomaga w detoksie, a w połączeniu z hydrokortyzonen i tiaminą rozprawia się z sepsą! To naprawdę cudowna substancja i warto dbać o odpowiedni jej poziom w organizmie na stałe, zwłaszcza u dzieci. A forma smaczego syropu jest dla nich idealna.

Więcej informacji o naturalnych sposobach na zdrowie można znaleźć na blogu AnnaBEE www.anna-bee.com/blog