Do grona nominowanych w plebiscycie Influencer’s Top 2019 dołączyła marka Cosmoderma. Tym razem ze swoim nowym produktem tj. szamponem peelingującym do skóry głowy.

Nasze codzienne obowiązki, praca, spotkania towarzyskie lub biznesowe wymagają od nas ciągłego dbania o włosy. Są one również przeciążone jak my. Nieustannie nakładamy odżywki oraz produkty do stylizacji. Poprawiają one kondycję naszych włosów, ale równocześnie osadzają się na nich i skórze głowy.

Wiele z tych substancji ciężko się pozbyć. Dzieje się tak szczególnie, jeżeli na co dzień korzystamy z delikatnego szamponu, a po umyciu włosów znów obciążamy je odżywką.

Cosmoderma - szampon peelingujący

Cosmoderma – szampon peelingujący

 

Masaż skóry głowy połączony z peelingiem jest nie tylko cudownym pomocnikiem w usuwaniu zrogowaceń martwego naskórka, smogu, kurzu, potu lub zanieczyszczeń. Pomaga w dokładnym oczyszczaniu resztek produktów do pielęgnacji oraz stylizacji. Skóra będzie mogła swobodnie oddychać i łatwiej absorbować substancje odżywcze z masek, odżywek oraz wcierek. Pobudzona, dotleniona skóra pomoże naszym włosom szybciej rosnąć i jeszcze mocniej lśnić.

Dlatego też firma Cosmoderma wprowadziła do swojej oferty szampony peelingujące aby nasze włosy stały się czyste, lekkie oraz uniesione u nasady głowy dając również efekt wizualny bardziej gęstych włosów. Szampony występują w trzech wersjach: truskawka, zielona oliwka i brzoskwinia. Wybierz Twój ulubiony rodzaj i ciesz się swoimi włosami na nowo!

Instagram marki to: cosmodermacosmetic

artykuł we współpracy z marką Cosmoderma Laboratorium Kosmetyczne