Wiosna to moment, w którym nasza skóra, przesuszona po zimowych mrozach potrzebuję wyjątkowo intensywnej regeneracji. Aby wyglądała wspaniale w odsłaniających ją lekkich ubraniach potrzebuje dobrze dobranych składników aktywnych, które skutecznie przeprowadzą procesy jej naprawy. Warto także pamiętać o uzupełnieniu naszej pielęgnacji naszego ciała specjalistycznym kremem do dłoni, które w znacznie większym stopni wystawione są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. W tej roli doskonale sprawdzą się połączenia naturalnych składników takich jak esencja bursztynowa oraz szlachetnych metali – złota i platyny.

W produktach z Jantar do pielęgnacji ciała, odkrywamy unikalne połączenia esencji bursztynowej z metalami szlachetnymi w formie koloidu. Olśniewające kruszce – platyna i złoto mają niesamowitą moc kosmetyczną – nawilżają, łagodzą i odżywiają delikatną skórę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, te naturalne składniki aktywne tworzą system DNA REPAIR, który aktywizuje procesy odnowy i zasila energetycznie skórę. Produktami nominowanymi w plebiscycie Influencer’s Top 2019 są:  krem odżywczy do rąk z esencją bursztynową i złotem, odżywczy olejek pod prysznic i do kąpieli, regenerujące właściwości bursztynu i platyny!

Krem odżywczy do rąk z esencją bursztynową i złotem

Odżywcza formuła anti-ageing tworzy na dłoniach rodzaj ochronnych rękawiczek, które dzięki zawartości koloidu złota pobudzają dłonie do produkcji kolagenu oraz elastyny spowalniając tym samym proces ich starzenia. Efekt? Aksamitne, gładkie niczym jedwab dłonie!

Odżywczy olejek pod prysznic i do kąpieli

Odżywczy olejek z formułą micelarną DNA Repair, skutecznie, ale łagodnie oczyszcza skórę, pielęgnuje ją i odżywia. Dzięki zawartości esencji bursztynowej, złota koloidalnego i ceramidów, przywraca skórze miękkość, gładkość i wydobywa naturalne piękno odżywionej skóry.

Regenerujące właściwości bursztynu i platyny!

Regenerujący balsam do ciała z esencją bursztynową i platyną

Ta wersja balsamu dedykowana została skórze suchej i normalnej, której niesie komfort, ulgę i dogłębne nawilżenie. Esencję bursztynowa połączono w nim z platyną, która uelastycznia skórę, wyrównując jednocześnie jej koloryt. Dzięki temu korzystnie wpływa na odnowę suchej, wiotkiej i szarej skóry.

profil na instagramie @Laboratorium.Farmona

artykuł powstał we współpracy z Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona