Ta wiadomość z pewnością zachwyci wszystkie fanki amerykańskiej marki. Od 13 maja w ofercie LIDL dostępne będą torebki Michael Kors. 

LIDL szykuje nie lada gratkę dla miłośniczek bardzo popularnej, amerykańskiej marki Michael Kors. Tym razem obejdzie się bez szturmu sklepów, jak to często bywało przy okazji pojawiających w ofercie torebek marki Witchen. Paść mogą jedynie serwery, bo kolekcja dostępna będzie wyłącznie online. Już 13 maja do sprzedaży trafią wybrane modele skórzanych torebek z charakterystycznym złotym logotypem zawieszonym na skórzanym sznureczku. Torebki Marki Kors będzie można kupić w uruchomionym w połowie kwietnia wirtualnym sklepie Lidl.

Jakie torebki Michael Kors znajdą się w ofercie sieci LIDL?

Klientki będą miały do wyboru kilka wybranych modeli torebek. Fankom klasyki spodobają się beżowy kuferek na metalowych nóżkach oraz brązowo-biała shopperka z nadrukowanym logotypem marki. Maksymalistkom do gustu przypadnie pojemna i praktyczna Lilie Tote z rączkami z łańcuszkiem, a kobietom, które wolą nieco mniejsze torebki – sztywny kuferek z ozdobną kłódeczką. Wszystkie torebki Michael Kors mają w środku praktyczne kieszonki (dwie lub cztery w zależności od modelu) oraz metalowe nóżki, dzieki którym można bezpiecznie oprzeć je na ziemi.

Ile będą kosztować torebki? 

Każdy model będzie dostępny w tej samej cenie – 799 zł za sztukę. Trzeba przyznać, że jest to bardzo atrakcyjna oferta. Za torebkę Michael Kors musimy zapłacić najczęściej około 1200 – 1600 zł, a niższe ceny pojawiają się wyłącznie podczas sezonowych wyprzedaży.

Szykujecie miejsce w garderobie?