W nieustannym zgiełku i pośpiechu, wszyscy szukamy rozwiązań ułatwiających życie. Stale poddawani jesteśmy sprzecznym naciskom – zdrowy styl życia i właściwe odżywianie, kontra notoryczny brak czasu i rosnące wymagania rzeczywistości. Firma ESKA postanowiła stawić czoło stereotypom i pokazać, że przygotowanie zdrowych, wartościowych i pięknych posiłków nie musi wymagać ani specjalnie wiele czasu, ani nadzwyczajnych umiejętności.

Tak naprawdę gotowanie z ESKĄ jest po prostu bajecznie proste!

Jednym z elementów ważnych dla firmy jest edukacja rodziców. Dzieci w sposób naturalny odrzucają produkty takie jak kasze ze swojego jadłospisu, negując ich „grudkowatość”, czy wyrazisty smak (np. kaszy gryczanej) – który często dla dorosłych jest właśnie mocnym atutem. Dlatego ESKA przygotowuje stale nowe inspiracje i przepisy na potrawy proste, szybkie i łatwe w przygotowaniu, ale jednocześnie atrakcyjne również na najmłodszych. Wśród zachęcających pomysłów znajdziecie różności – od pasztetów z kaszy gryczanej, po budynie z jaglanej, czy kotleciki w owsianej panierce. Palce lizać!

Kasza ESKA

Kasza ESKA

W Plebiscycie nominację otrzymała wspomniana kasza gryczana – w wielu odmianach i dogodnych formach pakowania. To tradycyjna kasza, wykorzystywana od lat w kuchni polskiej.

„Chcemy, aby kasze otrzymały „drugie życie”, by wróciły na należne im miejsce królowych polskiej kuchni. Wspólnie z naszymi Klientami udowadniamy każdego dnia, że jest to możliwe, a wręcz bajecznie proste” – mówi p. Małgorzata Kozyra z firmy ESKA.

Instagram marki to: @bajecznie_ proste

artykuł we współpracy z ESKA