Victoria Beckham

Victoria Beckham zaprojektowała nową kolekcję dla marki Reebok. Charakteryzuje się ciekawym stylem, a fani kolorów metalicznych znajdą na pewno coś dla siebie. Kolekcja Victoria Beckham x jesień-zima 2019 jest dostępna na stronie internetowej marki i w wybranych sklepach.

Victoria Beckham jeszcze nim zaczęła swoją karierę ze Spice Girls uwielbiała sportowe stroje. Bardzo ceniła sobie wygodę oraz prostotę ich wykonania. Jej ulubioną marką był Reebok, dla którego teraz przygotowała specjalną kolekcję ubrań. To już druga kolekcja brytyjskiej projektantki dla sportowej marki. Inspiracją do stworzenia kolekcji stał się styl i kultura londyńskiej młodzieży. Co więcej kolekcja ta stanowi hołd dla mody z przełomu lat 80-tych i 90-tych. To połączenie wyrazistego streetwearowego styl z inspirowaną baletem odzieżą sportową. Zdjęcia do kampanii wykonał fotograf Mario Sorrenti, a za stylizację był odpowiedzialny Alastair McKimm.

W najnowszej kolekcji Rebboka znajdziemy wiatrówki, bomberki, anoraki, ubrania sportowe, baletowe, spódnice, legginsy i dresy, a nawet bieliznę funkcjonalną. Można dobrać wygodne biustonosze sportowe, majtki i bluzki bez ramiączek. W palecie kolorów znalazły się neony i ziemiste barwy, odcienie brudnego różu, oliwkowej zieleni i granatu.  Bardzo interesującym elementem kolekcji są na pewno buty Bolton Sock, inspirowane latami 90.. Dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czerni, neonowej żółci, granatu i khaki.

 

Victoria Beckham

fot. www.instagram.com/victoriabeckham

Victoria Beckham

fot. www.instagram.com/victoriabeckham

Victoria Beckham

fot. www.instagram.com/victoriabeckham