Niezapomniany smak, kuszący aromat, nieziemska słodycz – oto krem daktylowy od Pterodaktyl – o smaku pomarańczowym, który łączy w sobie wszystkie z powyższych cech.

Jako doświadczony sklep zadbaliśmy o to, aby powstał z najwyższej jakości składników, bez dodatku cukru, oleju palmowego czy konserwantów.

Kremy daktylowe z to świetna alternatywa dla słodyczy – wspaniale skomponują się z tostami, naleśnikami i różnego rodzaju deserami. Zawierają 91% daktyli, olej słonecznikowy i wyłącznie naturalne aromaty.

Bogate w witaminy i minerały owoce daktylowca są chętnie wybierane przez zawodowych sportowców i osoby aktywne fizycznie, ponieważ są świetnym źródłem energii.

Krem daktylowy od Pterodaktyl to samo zdrowie – przekonasz się o tym, korzystając z cennych właściwości jego głównego składnika, który jak udowodniono, wykazuje działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i bakteriobójcze.

W naszym sklepie znajdziesz także smarowidła w innych, równie fascynujących smakach – spróbuj wariantu pomarańczowego i pozostałych, dostępnych produktów!

Jesteśmy rodziną, która od ponad 5 lat mieszka w stolicy Kataru Doha. Uwielbiamy podróże oraz dobre jedzenie. W podróżach niezmiennie towarzyszy nam nasz Jack Russell terrier.

Emirat, w którym mieszkamy, jest położony nad Zatoka Perską, a jej ludność reprezentuje mieszankę kulturową państw arabskich. Dzięki temu poznaliśmy obyczaje oraz kuchnie niemal wszystkich arabskich narodów.

To, co łączy kraje Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej, to daktyle. Różnią się one jakością i smakiem w zależności, z jakiego regionu pochodzą.Po 5 latach pobytu w Katarze, możemy jednoznacznie stwierdzić, że najlepsze odmiany daktyli pochodzą z Bliskiego Wschodu.

Zapraszamy do wspólnej przygody z produktami daktylowymi.