Lamita Kids to nowa dziecięca marka odzieżowa, ktora z dbałością o każdy szczegół została stworzona przez dwie bratnie dusze i przyjaciółki.Firma bazuje tylko i wyłącznie na najwyższej jakości materiałach, głównie na bawełnie organicznej posiadającej certyfikat GOTS (najbardziej rygorystyczne oznaczenie w tej kategorii) oraz na peruwiańskiej bawełnianej włóczce organicznej PIMA.

Farby użyte do ręcznego malowania produktow są w pełni certyfikowane i nietoksyczne, przystosowane również dla najmłodszych klientów.Każdy produkt wykonany jest z najwyższą dbałością o szczegóły, a wszystkie modele, printy i cały design jest w pełni autorstwa dwóch projektantek, które czerpią inspiracje zarówno z najnowszych aktualnie panujących na wybiegach trendów jak i z otoczenia.

Marka Lamita została nominowana w dwóch kategoriach: dzieci i styl !

Butterflies/Wild Dress

Kimonowa sukienka maxi z bawełnyorganicznej GOTS

Dół sukienki zakończony efektowną falbaną. Do wyboru autorski print dzikich cęteklub pastelowych motyli. Ekologiczny druk, niealergizującymifarbami na bazie wody. Idealna na wielkie wyjścia, codziennespotkania z przyjaciółkami oraz spacerypo plaży.

Propozycja dla wszystkich kobiet…tych bez dzieci i z dziećmi … tych dopierooczekujacych bo krój sukienki zmieści każdy brzuszek i tych swieżo upieczonych mam gdyż kimonowy dekolt z łatwością pozwoli nakarmićmaluszka !

Dla miłośniczek #matchymatchysukienki występują również w wersji dziewczęcej!

Butterflies/Wild Dress

Kimonowa sukienka z bawełnyorganicznej GOTS dla dzieci

Dół sukienki zakończony efektowną falbaną.Do wyboru autorski print dzikichcętek lub pastelowych motyli. Ekologiczny druk,niealergizującymi farbami na baziewody. Idealna na wielkie uroczystości, codzienność w przedszolu oraz spacery po z mamą po plaży. Dla dziewczynek lubiących wyglądać jak mama, sukienki występują również w wersjidamskiej!