Krasnystaw OSM to nowoczesna firma współpracująca z ponad trzystoma dystrybutorami produktów nabiałowych z całej Polski. Jej tradycja sięga początków minionego wieku – została bowiem założona w 1913 roku. To firma z tradycjami, której produkty cieszą podniebienia w całej Polsce. Marka intensywnie rozwija się, wprowadza nowe produkty. Po raz kolejny została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019, tym razem z produktem jogurt naturalny Dodaj co lubisz.

Każdy z nas jest zabiegany, warto jednak w swojej diecie postawić na dobre i sprawdzone produkty. Coraz więcej Polaków urozmaica swoją dietę. Nowość marki czyli jogurt Dodaj co lubisz, to produkt, który sprawdzi się w każdych okolicznościach np. w pracy, po treningu, czy jako przekąska. Wystarczy wziąć opakowanie wsypać płatki lub owoce i gotowe.

Jogurt Dodaj co lubisz nominowany w Influencer's Top 2019

Jogurt Dodaj co lubisz nominowany w Influencer’s Top 2019

 

OSM dawniej…

Początki Spółdzielni były niezwykle skromne – ponad 40 rolników dostarczało do niej swoje mleko. Wszystkie urządzenia do produkcji miały napęd ręczny. Działalności Spółdzielni nie przerwała także II wojna światowa. W 1957 roku powołano Okręgową Spółdzielnię Mleczarską z siedzibą w Zażółkwi koło Krasnegostawu. Kolejne lata przyniosły inwestycje w nowe budynki produkcyjne. Powstały punkty skupu mleka. Znaczącym krokiem (1974) okazała się być budowa nowoczesnej proszkowni. Dziesięć lat później oddano do użytku nowy zakład produkcyjny specjalizujący się w wytwarzaniu mleka spożywczego, masła oraz twarogu. Za sprawą zakupu nowoczesnych linii produkcyjnych, lata 1994-1996 zapoczątkowały ogromne zmiany przerobowe. Dzięki temu marka OSM Krasnystaw stawała się coraz bardziej popularna. Koniec lat dziewięćdziesiątych stał się okresem dynamicznego rozwoju firmy. Podpisane kontrakty handlowe z hurtowniami i sieciami detalicznymi spowodowały, że produkty z Krasnegostawu stały się znane w całym kraju. W 2003 firma połączyła się z OSM w Lublinie, a w 2004 roku z Zamojską Spółdzielnią Mleczarską.

…i OSM dziś…

Dziś OSM Krasnystaw to firma, która odbiera mleko od ponad 2000 dostawców ze wszystkich powiatów województwa lubelskiego. Zatrudnia blisko 600 pracowników, przetwarza rocznie 160 mln litrów mleka i tym samym dynamicznie zwiększa swoje przychody. Największy producent branży mleczarskiej w regionie, jakim jest OSM Krasnystaw nieustannie inwestuje w swój rozwój. Wprowadza nowoczesne rozwiązania i technologie, które mają za zadanie udoskonalić wyroby i zapewnić ich najwyższą jakość. Produkcja jest w całości zautomatyzowana: nowoczesne maszyny i komputery czuwają nad procesem przetwarzania mleka w produkty końcowe, które później trafiają na półki.

Dzięki temu OSM Krasnystaw pod względem produkcji i jakości swoich wyrobów, mieści się w pierwszej dziesiątce w kraju.

artykuł powstał we współpracy z OSM KRASNYSTAW