Marka Room99 to team młodych ludzi, kochających wyzwania i nieustannie pracujących nad dynamicznym rozwojem.

Początkowo zainspirowani stylem znanych zagranicznych firm wprowadzali do oferty (wtedy jeszcze jako firma ehomeconcept ) markowe tekstylia domowe z Francji, Holandii, Niemiec oraz Włoch.  Szybko okazało się ,że też potrafią… Projektować, tworzyć wysokiej jakości wyszukane, designerskie produkty, które znajdują uznanie wśród rzeszy klientów, blogerów i instagramersów. I tak to się zaczęło, tak powstała marka Room99 i praca stała się pasją 😉

W swojej ofercie posiadają designerskie narzuty, zasłony, poduszki, koce, dywaniki i inne produkty dzięki którym w szybki sposób zmienisz wystrój swojego domu.

W Influencer’s Top nominujemy do nagrody komplet ozdobny na łóżko BOHEMIA

Kolekcja narzut i poszewek, w tak modnym ostatnio stylu boho, inspirowana jest letnim klimatem Tulum. Tkanina, z której wykonany jest produkt jest bardzo gustowna i przyjemna w dotyku, dzięki temu można jej użyć także jako okrycia w chłodniejsze dni. Ozdobne wykończenie nadaje wyjątkowego charakteru i wyróżnia ten produkt spośród innych dostępnych na rynku a  pastelowa kolorystyka pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Narzuta posiada ładne opakowanie i jest idealną propozycją na prezent.

artykuł powstał we współpracy z marką Room99