FOREO to marka znana już na całym świecie. Każdy chce mieć szczoteczki ze względu na ich design, ale przede wszystkim na potwierdzone działanie. W bieżącym roku podczas największej premiery LUNA 3 padł rekord w pre-order, czyli przed oficjalną odsłoną nowego modelu.

W niespełna 48 godzin, zarejestrowało się aż 75 000 użytkowników! Odpowiedź fanów, przerosła najśmielsze oczekiwania marki, która nie spodziewała się takiej reakcji na zapowiedź tegorocznej premiery. Markę i jej skuteczne szczoteczki pokochali wszyscy. Jest znana i lubiana także wśród gwiazd i celebrytów. Za co ją kochają?

Wenus Wiliams nie wyobraża sobie swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej bez FOREO. Bardzo ważne jest dla niej oczyszczanie i złuszczanie, które według Wiliams dają skórze nowe życie. W szczególności w jej zawodzie dbanie o cerę jest bardzo ważne. W trakcie wysiłku fizycznego naturalne jest pocenie się, które powoduje rozszerzanie porów. Jeśli dodatkowo podczas treningu mamy nałożony makijaż, pory zatykają się i znacznie szybciej prowadzi to do powstawania niedoskonałości.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.wmagazine.com/story/venus-williams-beauty-notes-wimbledon

Paris Hilton codziennie rano i wieczorem przed snem wykonuje drenaż limfatyczny za pomocą FOREO IRIS. Paris wykonuje masaż okolic oczu, a następnie przenosi go w dół twarzy i szyi.

Zdjęcie youtube: https://www.youtube.com/watch?v=lvsxwH_LEVk&feature=youtu.be&t=103

Najważniejsze jest dokładne oczyszczanie i regularne złuszczanie martwego naskórka. Foreo Luna 3 to najnowszy i najwyższy poziom oczyszczania skóry. Szczoteczka – działając poprzez aplikację zmienia intensywność pulsacji. Dzięki temu możemy dostosować pielęgnację w zależności od potrzeb naszej skóry i zmieniających się pór roku. Jej 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania, dając tym samym podstawę do jeszcze lepszej pielęgnacji nawilżającej, która jest kolejnym krokiem dbania o skórę w trakcie lata.

FOREO LUNA 3 – 849 zł; Dostępność: foreo.com, w Perfumeriach Douglas, na douglas.pl, sephora.pl i mintishop.pl

Sięgając po tradycyjne metody jak tapping – masaż inspirowany japońską techniką polegającą na delikatnym uciskaniu skóry opuszkami palców, możemy polepszyć kondycję skóry, a nawet pobudzić przepływ limfy. FOREO IRIS naśladuje ruchy stosowane przy punktowym stymulowaniu skóry twarzy. Dzięki temu, domowy i regularny zabieg z jego użyciem może stanowić alternatywę dla zabiegów gabinetowych. Masażer IRIS™ w połączeniu z odpowiednio dobraną pielęgnacją, nie tylko wpływa na wygląd, ale również rozluźnia mięśnie twarzy, relaksuje oraz polepsza przepływ limfy.

FOREO IRIS – 599 zł; Dostępność: foreo,com; Douglas.pl, Sephora.pl

 

 

FOREO to szwedzka marka rozwijająca się w dziedzinie hi-tech beauty, oferująca nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Lider technologicznych rozwiązań znany jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy z linii LUNA, zupełnie nowego sposobu aplikacji koreańskich masek dzięki urządzeniu UFO, aż po soniczne szczoteczki do zębów ISSA. FOREO Sweden ma odważne i niekonwencjonalne podejście – marka co roku wprowadza produkty o najwyższym, technologicznym standardzie, równocześnie zapewniając, że najlepsze rozwiązania nie są zarezerwowane jedynie dla wybranych. FOREO afirmuje pewność siebie – gdy czujesz się dobrze, wyglądasz równie dobrze – misja zakończona.

artykuł powstał we współpracy z marką Foreo