Nominacja w Influencer’s Top dla leżaka hamakowego od W Hamaku. Nominowany leżak hamakowy jest fotelem na tyle dużym, że można wygodnie się w nim rozłożyć prostując swoje nogi.  Został specjalnie zaprojektowany by zapewnić maksymalny odpoczynek.

Idealnie sprawdza się w dużych wnętrzach i w ogrodach. Leżak HCXL-C wykonany jest z grubej i bardzo dobrej jakościowo bawełny. Sznurki podtrzymujące fotel plecione są ręcznie. Całą konstrukcję podtrzymuje drewniany drążek, który jest specjalnie impregnowany. To sprawia, że zachowuje on swoją wytrzymałość przez długi czas. Maksymalne obciążenie przewidziane dla tego fotela wynosi 140kg. Szerokość drążka wynosi 112cm, a wysokość od dołu do uchwytu mocującego 175cm.

 

Whamaku.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz doskonałej jakości hamaki do twojego domu i mieszkania.

Hamaki…kto tak naprawdę je wymyślił? Dzięki komu możemy dziś poczuć atmosferę prawdziwego rozluźnienia, oderwać się od zgiełku i ciągłego pośpiechu? Nie ma tu sprecyzowanej odpowiedzi na pytania KTO?GDZIE?KIEDY? Niejedna już teoria prześcigała się z kolejną, aby zdobyć miano tej właściwej. Jest jednak ktoś, kto bez wątpienia rozpowszechnił hamak w Europie.

Bliski nam chociażby z lekcji historii Krzysztof Kolumb, dotarłszy na Wyspy Kanaryjskie zobaczył niecodzienne, bo wiszące ponad ziemią łóżko. Z początku zastanawiające, ze względu na swoją oryginalność. Potem jednak stało się ono dla wszystkich wyznacznikiem spokoju, bezpieczeństwa i komfortu.

Hamak to nie tylko ogrodowy mebel, to sposób na odnalezienie spokoju i ładu w życiu codziennym.

Co wybrać? Bujanie w hamaku czy “bujanie w obłokach”? Zdecydowanie to pierwsze! Wibrująca energia wokół, ciepły powiew wiatru otulający swoją delikatnością. Przedostające się pomiędzy liśćmi drzew promienie słońca rozświetlające poczucie zadowolenia na twarzy…takie i wiele innych odczuć pozwoli Państwu odkryć najlepszy w swej dziedzinie sklep internetowy www.whamaku.pl.

Sklep whamaku.pl plasuje się w czołówce najlepszych sklepów internetowych tej branży.