Zdrowa Zupa to nasze odkrycie ! Dzięki tej kuracji leczysz ciało i chudniesz.Wszystkie zupy ugotowane są na filtrowanej wodzie, która zawiera wszystkie potrzebne minerały i sama w sobie oczyszcza ciało. Zdrowa Zupa otrzymuje nominację w Influencer’s Top i polecamy ją wszystkim.

ZdrowaZupa.pl produkuje i dostarcza zdrowe, smaczne, pozbawione alergenów posiłki. Na każdy dzień diety otrzymujesz 4 lub 5 posiłków w formie pełnowartościowej, gęstej zupy, które zostały skomponowane przez profesjonalnych kucharzy i technologów żywienia według zasady: to co jemy jest naszym lekiem i daje zdrowie. Do ugotowania zup używane są składniki najlepszej jakości, posiadające certyfikaty Gluten i Lactose Free, nie ma w nich cukru, polepszaczy smaku, ani konserwantów.

WSZYSTKIE ZUPY PAKOWOWANE SĄ DO SZKLANYCH SŁOIKÓW .
Zupy są po ugotowaniu dwukrotnie pasteryzowanie w maksymalnie 90 stopniach, co daję gwarancję świeżości, ale nie zabija witamin jak to ma miejsce przy sterylizacji. Ten najbardziej naturalny sposób przechowywania żywności gotowej sprawia, że dostaje się posiłki na cały czas trwania kuracji w jednej dostawie, lub w cotygodniowych jeśli zdecydujesz się na kurację dłuższą.

Jesz 4 lub 5 posiłków dziennie, przez tydzień lub dłużej, zgodnie ze swoimi celami i chudniesz. Nawet 8 kg w miesiąc. Nie szkodząc swojemu ciału, lecząc je.

Zupy to najzdrowszy posiłek dla ciała. Pamiętaj! Zajęta osoba też może jeść zdrowo!
Zrzucanie zbędnych kilogramów może być zdrowe i wygodne. Możesz zawsze zadbać o siebie, w domu, w pracy, w podróży. Zabierasz sprawdzone posiłki / zupy i karmisz nimi swoje ciało 🙂 ale też swoich bliskich, na przykład dzieci. Dzięki temu to ty decydujesz o swoim samopoczuciu i energii. Zyskujesz więcej wolnego czasu bez gotowania i zakupów.