#jeanslover to hashtag dla mnie:)

KOKO_brand -> around the jeans – mówi samo za siebie!

Jak powstała marka KOKO_brand ? Tak mówi o swoim projekcie jej właścicielka – Karolina. Marka powstała z myślą o osobach, które wielbią jeans tak jak ja, czy po prostu lubią go nosić!

Moja miłość zaczęła się już w dzieciństwie, jak twierdzi moja mama. Ponoć spodnie straight i jeansowa ramoneska z wypranego, jasnego jeansu, były moim marzeniem!

W ten oto sposób kilka „ładnych” lat później powstała moja startowa mini-kolekcja, w której znajdziecie:  klasyczne modele, jeans „z pazurem” czy też jeans zdobiony grafiką.

Naszym zdaniem pomysł jest genialny i brakowało takiej marki na polskim rynku mody. Nominacja w Influencer’s Top dla KOKO_brand ! 

Nominowana Kurtka SUPERSTAR – to model typu oversize, z przedłużanym tyłem, z mocno wypranego jeansu w stylu vintage – tzw. stone washed jeans, który teraz króluje pośród trendów. Dzięki niestandardowej formie, kurtka staje się nie tylko zwykłą kataną, ale bardzo ciekawym elementem garderoby. 

Super kolor, super fason, super wybór! Dla miłośniczek ubrań z nadrukami mamy coś ekstra! Kurtka SUPERSTAR dostępna jest także w limitowanej edycji z grafiką potworka na plecach. Autorką tej grafiki jest Magdalena Polakowska, polska ilustratorka i rysowniczka.