Nawilżający krem żel z naparem z herbaty i podwójnym nawilżającym kompleksem otrzymuje nominację w Influencer’s Top.Formuła produktu w postaci kremu żelu opracowana dla natychmiastowego uwolnienia drogocennych właściwości z naparu herbaty Matcha, jagód acai, czarnej porzeczki  i ogórka  w połączeniu z nawilżającym i rewitalizującym działaniem.

Jego świeża formuła wtapia się w skórę a podwójny nawilżający kompleks gwarantuje optymalne nawilżenie aż do 72 godzin. Krem odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry, nawet dla skóry mieszanej i ze skłonnościami do przetłuszczania się. Kompleks podwójnego nawilżenia:

Kompleks nr 1: nawilża powierzchniową warstwę skóry zapobiegając utracie wody i poprawiając zdolność skóry do utrzymania nawilżenia przez 72 godziny. Kwas hialuronowy zawarty w produkcie gwarantuje efekt ujędrnienia.

Kompleks nr 2: Produkt tworzy na skórze film ochronny a tym samym zapewnia głębokie nawilżenie, poprawia spójność tkanek i utrzymuje stan nawilżenia pojedynczych warstw lipidowych naskórka. Ponadto zawarte aminokwasy i peptydy zwiększają tworzenie się poziomu białka wewnątrzkomórkowego i wspomagają wytwarzanie kolagenu typu czwartego.

SPOSÓB UŻYCIA: Aplikować rano i wieczorem na oczyszczoną i suchą skórę twarzy w celu odpowiedniego jej nawilżenia.

Co nas wyróżnia? TEA INFUSION SKINCARE™

Badania Teaology doprowadziły do opracowania unikalnej i innowacyjnej technologiiekstrakcji, dzięki której w każdym produkcie znajduje się wyjątkowo wysoka zawartośćpolifenoli pochodzących z herbaty.

TEA INFUSION SKINCARE™to proces pozyskiwania z naparu z całych liści herbaty aktywnego koncentratubędącego naturalnym źródłem polifenoli i prawdziwym eliksirem piękna dla skóry,który stanowi podstawę każdego produktu Teaology.

Marka, która narodziła się z miłości do HERBATY. Wysoko zaawansowane badania TEAOLOGYi poszukiwania skutecznych rozwiązań kosmetycznych, doprowadziły do opracowania unikalnejtechnologii ekstrakcji (wyodrębniania i pozyskiwania) substancji aktywnych z herbaty.

Proces polega na pozyskiwaniu z naparu z całych liści herbaty (zbieranych ręcznie)AKTYWNEGO,WYSOKO OCZYSZCZONEGO KONCENTRATU,będącego naturalnym źródłem polifenoli i prawdziwym eliksirem piękna dla skóry.

Polifenole są jednymi z najbardziej skutecznych, aktywnych składników przeciwutleniającychi przeciwstarzeniowych. W znaczący sposób przyczyniają się do niwelowania oznak starzeniasię skóry, spowodowanych szkodliwym działaniem wolnych rodników. Wysoko oczyszczony iskoncentrowany napar z herbaty stanowi podstawę wszystkich ekskluzywnych formuł Teaology.

NASZE GWARANCJE DLA ZDROWIA I PIĘKNA SKÓRY:

  • TEAOLOGY została zainspirowana naturą i stworzona dzięki zaawansowanej technologii.
  • Wszystkie produkty TEAOLOGY zostały opracowane i stworzone we Włoszech z pasjąi troską o każdy szczegół.
  • TEAOLOGY daje każdej kobiecie możliwość spróbowania czegoś innego, co do tej porynie było obecne w perfumeriach.
  • TEAOLOGY jest dedykowana Wam, spróbujcie i przekonajcie się na własnej skórze,jak bardzo jest skuteczna.

Marka dostępna w wybranych drogeriach HEBE