„Peakapre to przede wszystkim społeczność ludzi podróżujących i żyjących świadomie” – mówi założycielka marki, zakochana w odkrywaniu świata, Justyna Kawa. Capra Team lub Dziewczyny Kozice, bo tak nazywają siebie zorganizowane wokół tego brandu kobiety, dbają, aby Peakapre nie była tylko kolejną marką odzieżową. Wejście na Kilimandżaro w jednym bucie, wyprawa po wulkanach w Indonezji, wolontariat w schronisku czy pomoc w parku narodowym to dla Kozic po prostu życie. Te silne kobiety chętnie wbiją swoją flagę w różnych zakątkach świata.

Peakapre

Peakapre

 

Peakapre

Peakapre

Nie przez przypadek premiera kolekcji na sezon jesień-zima 2019 miała miejsce 19 września tego roku podczas XXIV Festiwalu Górskiego w Lądku Zdroju – wśród ludzi, dla których góry, aktywny styl życia, pasja poznawania i dbanie o środowisko naturalne są najważniejsze. Peakapre miało przyjemność być Brązowym Sponsorem wydarzenia i autorem festiwalowych koszulek.

Peakapre

Peakapre

 

Peakapre

Peakapre

Pierwsza kolekcja Peakapre to szaleństwo i kontemplacja w jednym. Jeśli, po wędrówce w górach siadasz w wygodnym fotelu lub kładziesz się na karimacie, lecz wciąż lekko unosisz się ponad powierzchnią ziemi, jeśli myślisz o odcięciu się od świata i marzysz o podróżach z kubkiem ciepłej herbaty w ręku, to kolekcja Peakapre jest właśnie dla Ciebie – miękka, wygodna i stylowa. Kolekcja, która wiele mówi o Tobie – świadomej, spełnionej, mądrej i niezależnej kobiecie. Ubrania Peakapre choć kochają podróże, to sercem i duszą są w 100% polskie.

Peakapre

Peakapre

 

Peakapre

Peakapre

Celem Peakapre jest przede wszystkim budowanie marki odpowiedzialnej za Matkę Ziemię. Kozice nie będą się jednak przykuwać łańcuchem do drzew – stawiają na konkretne rozwiązania. Pierwszym krokiem będzie przekazanie % ze sprzedaży pierwszej kolekcji na wsparcie Babiogórskiego Parku Narodowego. To co, do zobaczenia na szlaku?

Wejdź na peakapre.pl i poznaj świat Dziewczyn – Kozic.

 

https://www.instagram.com/peakapre/

https://www.facebook.com/peakapre/

https://pinterest.com/peakapre/

Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=uNL2-nzNTCo

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Peakapre