Najdroższa przyprawa świata. Ze względu na swój unikalny skład, nie tylko dodaje wyjątkowego aromatu potrawom, ale jednocześnie doskonale wpływa na naszą urodę. Szafran, bo o nim mowa, stanowi główny składnik linii HERBS dedykowanej cienkim i pozbawionym blasku włosom. Zastosowany w kosmetykach marki olej szafranowy pozyskiwany z wytwornego kwiatu kanaryjskiego szafranu jest nadzwyczaj bogaty w witaminę E i karotenoidy. Posiada także znakomite właściwości ochronne i rewitalizujące.

 Nasi jurorzy plebiscytu Influencer’s TOP 2019 z niecierpliwością wyczekują nietuzinkowych kosmetyków od HERBS.

Przeciwstarzeniowy szampon OLEJ SZAFRANOWY

Za skuteczność szamponu odpowiada olej szafranowy. Jest nadzwyczaj bogaty w witaminę E, o znakomitych właściwościach ochronnych i kondycjonujących cienkie i pozbawione blasku włosy. Jego rewitalizująca formuła przywraca włosom zdrowy i młody wygląd. W kosmetyku znajdziemy także sekwencyjnie uwalniający regenerujące składniki Keratrix™, dyscyplinujący i nadający blask kompleks aminokwasowy oraz dogłębnie restrukturyzujące fitolipidy. Dzięki szamponowi włosy są czyste, nawilżone i lśniące, mocne i zregenerowane, lekkie i pełne objętości.

HERBS. Szampon

HERBS. Szampon

Rewitalizująca maska OLEJ SZAFRANOWY

Rewitalizująca maska kondycjonująca włosy zwiększa ich elastyczność i przywraca im blask oraz młody wygląd. Wszystko dzięki połączeniu naturalnego oleju szafranowego, pogrubiających strukturę włosa biofunkcjonalnych peptydów, dyscyplinującego włosy i nadającego im blasku kompleksu aminokwasowego oraz kondycjonujących liposomów witaminowych i wygładzającego oraz nawilżającego d-pantenolu.

HERBS. Maska do włosów

HERBS. Maska do włosów

Po nałożeniu maski nasze włosy będą dogłębnie odżywione i lśniące, nawilżone i pełne witalności, wyraźnie grubsze i wytrzymałe na uszkodzenia.

HERBS. Maska do włosów

HERBS. Maska do włosów

 

Produkty dostępne w  sklepach sieci Rossmann

więcej na www.farmona.pl

Artykuł powstał we współpracy z Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona