Zdaniem założycieli kliniki Z potrzeby piękna ,,Każdy z nas ma w sobie potrzebę piękna. Nasze twarze, dłonie i stopy mają w sobie naturalne piękno, które można oddać w pełni, tylko dzięki właściwej pielęgnacji i higienie. Tam gdzie kończą się nasze możliwości czy czas, wkracza kosmetologia. Przy właściwym doborze odpowiedniej jakości kosmetyków i sprawdzonego, profesjonalnego sprzętu, możemy znacząco udoskonalić swój wizerunek.’’

Nam trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.  Z potrzeby piękna to miejsce, w którym pasja i doświadczenie spotykają się z zaangażowaniem i wiedzą w stosowaniu najnowszych metod w kosmetologii. Do kliniki trafiliśmy poprzez opinie Magdy Antosiewicz twórczyni bloga Thirtyfashionblog, z którą często współpracujemy i której konto śledzimy na Instagramie.

 

 

Nasza skóra potrzebuje nawilżenia. Jak zwykle o tej porze roku korzystamy z mezoterapii igłowej wykonywanej w serii trzech zabiegów. Oddajemy się w ręce Eweliny Gładki – założycielki kliniki. Opowiada o historii firmy. Miejsce urzeka swoim klimatem, wnętrzami i pozytywną energią.

 

Z potrzeby piękna - zachwyca wnętrzem

Z potrzeby piękna – zachwyca wnętrzem

 

Wcześniej jednak rozmawiamy na temat szerokiej oferty zabiegów jaka jest dostępna na miejscu i najnowocześniejszym sprzęcie, z którego korzystają klienci kliniki. To z całą pewnością gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów. Pani Ewelina podkreśla, że higiena estetyczna jest bardzo istotnym elementem zapobiegania procesom starzenia skóry. Wspólnie jesteśmy zdania, że profilaktyka to kluczowy element dbania o wygląd.

Tak jak wcześniej wspominaliśmy poddajemy się zabiegowi mezoterapii igłowej. Kluczowe jest, żeby zabieg był robiony w serii minimum 3 w okresie co miesiąc. Naszym zdaniem to jedna z najlepszych metod nawilżania skóry. Na czym polega?

Za pomocą igły do skóry wprowadzane zostają składniki odżywcze, które docierają naszym zdaniem o wiele głębiej niż krem! Tymi składnikami są min. kwas hialuronowy, witamina A, C, czy E. Dobrze, żeby zabieg był również przeprowadzony na skórę szyi i dekoltu.

Efekt zabiegu?

– skóra jest odżywiona i wygładzona

– zmniejszone cienie pod oczami

– skóra jest rozświetlona

– zmarszczki ulegają spłyceniu

– w wyniku zabiegu następuje pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny

Już niebawem we współpracy z kliniką przedstawimy Wam kolejne ciekawe zabiegi:) które przygotują Waszą skórę.

 

 

 

Tymczasem zapraszamy Was do Z potrzeby piękna

ul. Wolska 36, Stanisławów Drugi

Telefon:
883 386 606

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 9:00 – 21:00
Sob: 9:00 – 17:00