W Walii powstał niesamowity różowy ser z prosecco  z malinami. Produkt ma szansę stać się hitem nie tylko walijskich stołów, ale podbić cały świat. Ser wygląda wspaniale i ponoć smakuje jeszcze lepiej!

Różowy ser z prosecco to niewątpliwie gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają to pyszne wino. Stało się ono trendem zarówno na przyjęciach jak i w kuchni i zapewne nieprędko wyjdzie z mody. Ser powstał w Walii w miejscowości Cardiff, w firmie “The Great British Cheese Company”. Jest to gatunek sera typu Wensleydale produkowany w Yorkshire.

Przysmak z zewnątrz ma kolor amarantowy, a po przekrojeniu ukazuje się nam piękne różowe wnętrze. Smak sera został wzbogacony o prosecco i aromat świeżych, pysznych malin. Producenci zapewniają, że ser znajdzie uznanie zarówno u smakoszy serów jak i słodyczy czy owoców.

Za kawałek różowego sera z prosecco z malinami o masie 200 gramów należy zapłacić 4,5 funta, czyli około 21 złotych.To chyba niewiele jeśli chcemy poczuć smak ukochanego prosecco w połączeniu ze świeżością malin.

Różowy ser z prosecco i malinami - smakowity kąsek dla wielbicieli bąbelków

fot. www.instagram.com/aglasgowgalsgrubandtravelguide/