Parowar Intellisteam od marki  Morphy Richards to nowość, która znalazła się wśród nominacji w naszym konkursie Influencer’s Top. To idealne rozwiązanie dla osób chcących gotować zdrowe, zbilansowane i pełne posiłki. Cały proces jest bezproblemowy, ponieważ Intellisteam zarządza procesem gotowania za Ciebie pozwalając na odejście od urządzenia i odpoczynek.

Gotowanie na parze to najlepszy sposób na zachowanie wartości odżywczych i smaków Twojej żywności, szczególnie warzyw. Dodatkowo, proces jest szybszy i ogólnie bardziej wydajny energetycznie niż gotowanie, ponieważ wymaga mniej ogrzewania i wody. Parowar Intellisteam od Morphy Richards posiada 8 programów dla różnych grup żywności, ale możesz go też samemu przeprogramować, w zależności od swoich preferencji i nawyków kulinarnych. Funkcja utrzymania ciepła oznacza, że Twój posiłek jest zawsze gotowy, gdy Ty tego chcesz.

 

Eliminując potrzebę gotowania różnych potraw, inteligentny, programowalny na wiele sposobów zegar oraz trzy komory gotowania oznaczają, że możesz łatwo przygotować w pełni zbilansowany posiłek, w jednym urządzeniu. Sprytna konstrukcja i cechy oznaczają brak przenikania smaków podczas gotowania, a jednocześnie wszystkie komory są dostępne – w przeciwieństwie do tradycyjnych parowarów warstwowych (pionowych).

Wszechstronne akcesoria oraz 3 komory gotowania oznaczają możliwość przygotowywania białek, węglowodanów i warzyw w różnych kombinacjach, a także wiele, wiele więcej, w tym sosów i deserów. Instrukcja obsługi zawiera inspirujące przepisy, ułatwiające rozpoczęcie przygody z Intellisteam Morphy Richards i pokazujące, jak proste może być tworzenie zdrowych posiłków na parze.

Zaprojektowany pod kątem współczesnego stylu życia, Intellisteam składa się z części nadających się do mycia w zmywarce, co jest dodatkowym ułatwieniem. Akcesoria można chować w komorach, a kabel pod nimi, co umożliwia wygodne przechowywanie, zajmując standardową przestrzeń w szafkach.

Artykuł powstał we współpracy z marką Morphy Richards Polska.