Marka modowa CHRUSCINSKA jest jedną z najpopularniejszych marek powstałych na polskim rynku. Została stworzona z miłości do mody i stawia przede wszystkim na kobiecość. W ofercie znajdziemy zarówno stylizacje wieczorowe, jak i casual’owe wykorzystujące wysokiej jakości tkaniny i mające na celu zadbanie o wygodę.

CHRUSCINSKA to doskonały wybór każdej kobiety chcącej poczuć smak kuszącej slow fashion z niezniszczalną etykietą „made in Poland”.W branży fashion CHRUSCINSKA kojarzy się przede wszystkim z niepowtarzalnością i oryginalnością. Ubrania z metką CHRUSCINSKA pokochały nie tylko Polki, ale i Europejki!

CHRUSCINSKA ze swoją Cornell –  mocna nominacja w III Edycji Influencer’s TOP2020

CHRUSCINSKA. Cornell

CHRUSCINSKA. Cornell

O projektantce
Założycielką marki jest Andżelika Chruścińska – creative director. Z wykształcenia konstruktor budowlany z zamiłowania i pasji stylistka, która zamieniła budowanie domów na budowanie wizerunku polskich kobiet.

 Sukienka CORNELL
Inspirowana życiem codziennym i otaczającymi nas aktualnymi trendami. Modne, nasycone kolory z oryginalnym print’em nadają charakteru i powodują, że każda kobieta może poczuć się w niej pewna siebie.Uszyta z najwyższej jakości tkanin i wykończona z wyjątkową dbałością o szczegóły sprawia, że nie możemy o niej zapomnieć. Jest połączeniem wszystkiego co kobiety kochają najbardziej.

CHRUSCINSKA. Cornell

CHRUSCINSKA. Cornell

 

Artykuł powstałe współpracy z marką CHRUSCINSKA

www.chruscinska.pl