Choć rokitnik, ze względu wielce dobroczynne działanie na skórę i cały organizm, stał się bardzo popularny zarówno w diecie jak i kosmetyce, to nadal odkrywamy nowe jego walory. Unikalne. Superważne dla zdrowia i piękna skóry. Wyjątkowe na skalę europejską!

Marka Uzdrovisco ze swoim kremem z serii Rokitnik zawitała kolejny raz w Plebiscycie Influencer’s TOP

Śpieszymy donieść, że w kremach z serii Rokitnik, znajdziecie jedyny na skalę europejską epigenetyczny ekstrakt z nasion tej rośliny. Nie był on do tej pory znany i wykorzystywany.  Uzdrovisco na razie jest jedyną marką w Europie, która wprowadziła go do swoich produktów.

 

 

Dlaczego?
Bo od początku postawiłyśmy na ekstrakty, które wyróżniają się na tle innych, zaawansowaną stroną naukową. Tylko takich szukałyśmy i tylko takie tylko stosujemy. To nauka, a nie ludowe wierzenia jest dla nas jasnym i niepodważalnym dowodem na skuteczność składników roślinnych. A ten wyjątkowy ekstrakt ma naprawdę imponujące badania! Jego pozyskanie nie jest proste, gdyż frakcja go zawierająca stanowi niewielki udział w nasionach. Jest niczym prawdziwy diament. Niezwykle cenny dla naszej skóry, bo działa precyzyjnie na poziomie komórkowym, aby skutecznie chronić, pobudzać, wzmacniać, ujędrniać i zabezpieczać przed przenoszeniem uszkodzeń. Dzięki niemu nie pozostawiają śladu w komórkach. Ale jest więcej! Jego precyzyjne działanie przekłada się na ponadprzeciętne efekty poprawy jędrności i gęstości skóry, silne przeciwdziałanie wiotkości! A my dodaliśmy najwyższe zalecane stężenia tego surowca! Bo nie chodziło o to, żeby mieć unikalny składnik, ale żeby mógł on działać w skórze. takie podejście zmieniło nasze “zwykłe” kremy naturalne w niezwykłe, silnie działające fitoceutyki!

Ten unikalny ekstrakt z rokitnika:

  • ujędrniania +18%*
  • zwiększa gęstość skóry +26%*
  • wzmacnia jej struktury
  • chroni
  • zapobiega przyspieszonemu starzeniu!

*w badaniach instrumentalnych, po 56 dniach stosowania produktu z tym ekstraktem w zalecanej dawce.

 

 

Teraz już wiecie, dlaczego właśnie rokitnik, choć nie działa nawilżająco, stał się sercem naszej linii nawilżanie i odżywianie. Zapewnia doskonałą pielęgnację i dodatkowy bonus przeciwstarzeniowy zarówno cerze młodej, jak i tej dojrzałej!

 

 

Produktem specjalnym w tej linii jest nasza ROŚLINNA MASKA NAWILŻAJĄCA. Dla kogo jest przeznaczona? Dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, która wie, że od nawilżenia zaczyna się wszystko co dobre dla skóry. Dlatego pragnie dostarczać skórze uderzeniowe dawki nawilżenia, które szybko poprawią stan skóry. Stawia na składniki naturalne, bo wie, że mają wielką moc nawadniania i zwężania porów skóry. Że dają nadzieję na odzyskanie komfortu, miękkości i gładkości. Warto stawiać na niezmiennie dobre rozwiązania.

Jakie składniki znajdziemy w Roślinnej masce nawilżającej? :

Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki) – o jego wspaniałych właściwościach pisaliśmy o nim wcześniej 😊

Koniczyna (100% zalecanej dawki) – znacząco zmniejsza pory skóry. Standaryzowany na biochaninę A. W potrójnym mechanizmie działa na obniżenie produkcji sebum i zwiększenie zdolności do kurczenia sieci kolagenowej, dzięki czemu zwęża pory. Redukuje ich wielkość i ilość nawet o 80% (badania in-vitro)!

Glukonolakton, algi, wit. E i hemiskwalan – mieszanina bardzo silnie nawilżających składników oraz lipidowych wzmacniaczy, aby razem dać efekt skutecznego nawodnienia skóry.

Dzięki naturalnym składnikom Roślinna Maska Nawilżająca sprawia że skóra staje się:

  • Szybko i intensywnie nawilżona
  • Wygładzona i z widocznie zwężonymi porami skóry
  • Ujędrniona, dzięki poprawie gęstości

…abyś mogła cieszyć się swoim wyglądem. Tym jaka jesteś. Naturalnie!

Artykuł powstał we współpracy z marką Uzdrovisco