Brytyjska firma kosmetyczna 7th Heaven tworzy innowacyjne maseczki, ze skoncentrowaną dawką naturalnych składników aktywnych. Wszystko po to, by intensywnie nawilżyć, oczyścić skórę, neutralizować działanie wolnych rodników, chronić przed wpływem smogu i zanieczyszczeń oraz wzmacniać barierę hydrolipidową skóry i dekorować ją blaskiem.

Lubimy takie produkty. Nasze jury Influecncer’s TOP2020 już wyczekuje nominowanej maseczki 7th Heaven z glinką i awokado 

Tworząc doskonałej jakości maseczki, marka 7th Heaven, nie zapomina o ogromnym poszanowaniu do świata natury i zwierząt. Znajdujące się w jej ofercie produkty są pozbawione parabenów, SLES czy MIT oraz wolne od okrucieństwa dla zwierząt (co potwierdza certyfikat PETA).

Marka 7th Heaven od ponad 30 lat walczy o zaprzestanie testowania kosmetyków na zwierzętach, a wszystkie preparaty w jej ofercie są akredytowane przez “CrueltyFree”.

Aktualnie marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy poszukują wzmocnienia skóry nie tylko od wewnątrz, ale i od zewnątrz, dlatego powstała seria masek oparta na składnikach SUPERFOOD. SuperFoods to składniki nasycone skoncentrowaną dawką witamin, mikroelementów, antyoksydantów czy kwasów tłuszczowych, które nie tylko odmładzają skórę, ale również naprawiają uszkodzenia oraz neutralizują działanie wolnych rodników, czyniąc cerę wypielęgnowaną i udekorowaną blaskiem.

 

W linii SuperFood 7th Heaven znajdziesz
Maseczkę z glinką i awokado, którą wypełniają ekstrakt z aloesu, orzechy włoskie i awokado, by intensywnie nawilżać, delikatnie złuszczać i łagodzić skórę oraz przywrócić jej komfort i optymalnie odżywić.

Zajrzyj do Siódmego Nieba i sięgnij po wyjątkowe maski do twarzy z linii SuperFood 7th Heaven, które zapewnią skórze twarzy prawdziwie nieziemską pielęgnację:

https://www.facebook.com/love7thheaven.polska/?eid=ARAj-iO-0oyNTa20TAp3IG66xLy-fYpXVoEmtsgNZbnSrV45ZLnWXCa9xOkL-5Kk2wjsFmmkd_zV3DwB

 

Artykuł powstał we współpracy z marką 7th Heaven