Marka KruKam to bardzo silny punkt na nieboskłonie Influencer’s TOP. W poprzednich edycjach ich pasty i batony wywołały euforię wśród jurorów. Czym chcą nas zaskoczyć w III edycji ?

Pasta z pistacji KruKam – prawdziwa bomba witaminowa
Pistacje to prawdziwa bomba witaminowa. To cenne źródło witamin z grupy B. Na tle innych gatunków orzechów, pistacja wyróżnia się bogatą zawartością witaminy B6. Oprócz tego jest cennym rezerwuarem biotyny, tiaminy, ryboflawiny, niacyny oraz kwasu pantotenowego. Obok witamin, pistacje są magazynem ważnych w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu minerałów. Zalicza się do nich: potas, żelazo, fosfor, miedź, magnez, mangan. Pistacje przez wiele osób cenione są za swe właściwości antyoksydacyjne, a to za sprawą przeciwutleniaczy, które zawierają w swym składzie. To jeden z produktów spożywczych o największym potencjale antyoksydacyjnym. Orzeszki pistacjowe zawierają bardzo wysoki poziom gamma-tokoferolu, odmiany witaminy E, która powszechnie uważana jest za witaminę młodości.

Poznajcie Pastę z Pistacji od KruKam

KruKam. Pasta z Pistacji

KruKam. Pasta z Pistacji

 

 

Właściwości pistacji

– zmniejszają ryzyko rozwoju raka (zwłaszcza płuc i prostaty)

– obniżają poziom cholesterolu, ciśnienia i cukru

– zmniejszają ryzyko rozwoju zwyrodnienia plamki żółtej

– chronią przed rozwojem kurzej ślepoty i zespołem suchego oka

– poprawiają pracę układu nerwowego

– zwiększają odporność na stres i uspokajają

 

A może Krukers ?

Chrupiąca pasta orzechowa od KruKam
Przepyszne połączenie pasty z orzechów z orzechów ziemnych z ciasteczkami i kakao, delikatnie posłodzona syropem z daktyli.

Pasta Orzechowa Krukers od KruKam

Pasta Orzechowa Krukers od KruKam

Krukers. Pasta idealna na kanapkę, naleśniki, wafle, ale najlepiej smakuje wyjadana prosto ze słoika!

Skład: Pasta z orzechów ziemnych, syrop daktylowy, orzechy ziemne, ciasteczka (mąka pszenna, tłuszcz kokosowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu

Smacznego !

 

Artykuł powstał we współpracy z marką KruKam

www.krukam.pl