Każda mama doskonale wie, jak bardzo męczący dla niemowlaka i małego dziecka jest katar. Do 1-ego roku życia maluch oddycha wyłącznie przez nos. Jeśli zalega w nim gęsta wydzielina, dziecko nie może swobodnie oddychać, jeść, spać, jest rozdrażnione i płacze. Marka Katarek oczyszcza małe noski już od 15 lat!

Z największą radością jurorzy oraz ich pociechy witają Katarek Travel 2w1 w III Edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2020

Podłączane do odkurzacza aspiratory Katarek w kilka sekund zapewniają maluszkowi drożny nosek. Jednostajna siła ssąca odkurzacza (zredukowana do bezpiecznego minimum) „wyciąga” katar nawet z głębszych partii noska. Urządzenia są sprawdzone i rekomendowane przez tysiące zadowolonych mam, a także przez położne i lekarzy.

Tylko co zrobić, gdy nie możemy podłączyć odkurzacza? Maluch budzi się zakatarzony w środku nocy, ma zatkany nosek na spacerze albo łapie katar w podróży, w samochodzie czy podczas wakacyjnego wyjazdu? Przecież nie będziemy wozić ze sobą odkurzacza! Nie mówiąc już o tym, że w wielu wypadkach nie mielibyśmy go jak podłączyć.

 

Katarek Travel 2w1

Katarek Travel 2w1

 

Katarek Travel 2w1 to produkt, który powstał w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez Mamy. Wiele z nich sugerowało, by zastosować rozwiązanie, które pozwoli na ustne odciąganie kataru wówczas, gdy nie ma dostępu do odkurzacza. Katarek Travel 2w1 można podłączyć do odkurzacza, ale można też zamontować specjalny ustnik i użyć siły swoich płuc. Oczywiście aspiracja ustna to „deska ratunkowa”, którą powinniśmy stosować tylko wtedy, gdy nie mamy innego wyjścia. Podstawą, zwłaszcza przy gęstym i dużym katarze, powinna być aspiracja za pomocą odkurzacza.

 

Katarek Travel 2w1

Katarek Travel 2w1

 

Aspirator ustny sprawdza się doskonale przy lekkim, wodnistym katarku oraz do codziennej higienizacji noska, w którym często zalegają drobne paproszki i zanieczyszczenia czy ulane treści pokarmowe.

Katarek Travel 2w1 to must-have w bagażu podróżnym dziecka. Aspirator przechowujemy i transportujemy w oryginalnym opakowaniu – podróżnej „kosmetyczce” z zapięciem. Możemy do niej wrzucić także chusteczki, ampułki soli fizjologicznej, maść czy tabletki.

Aspirator Katarek Travel 2w1 to skuteczny sposób na katar u dziecka w każdym miejscu i o każdej porze!


Artykuł powstał we współpracy z marką Katarek.

www.katarek.pl