Dla utrzymania optymalnej higieny ustnej niezbędna jest dobrze dobrana szczoteczka do zębów. W konkursie Influencer’s Top2020  nominowane zostały dwa produkty marki Sunstar Gum, które pozwolą utrzymać piękny i zdrowy uśmiech na długi czas. 

Wielu stomatologów dla utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej poleca stosowanie szczoteczki elektrycznej. Dzięki niej możliwe jest dotarcie do wszystkich przestrzeni międzyzębowych, a koliste ruchy główki szczoteczki usuwają kamień i przebarwienia zębów. Jednak osoby z problemem nadwrażliwości jamy ustnej oraz problemem krwawiących dziąseł nie mogły ich stosować. Teraz dzięki GUM® PowerCARE™ od Sunstar Gum pełna higiena jamy ustnej będzie możliwa. Została na zaprojektowana przez przez ekspertów z dziedziny zdrowia dziąseł. Jest więc wyjątkowo delikatnie oscylującą szczoteczką do zębów, która łączy w sobie skuteczność i delikatną pielęgnację.

 

 

Ultracienkie włosie szczoteczki GUM® PowerCARE™  oczyszcza głębiej między dziąsłami i zębami, powyżej i poniżej linii dziąseł, gdzie osadza się płytka nazębna i podrażnia tkanki dziąseł. Oscylacyjna główka gwarantuje wyższą częstotliwości ruchów niż w przypadku szczotki manualnej. Dzięki temu nasze zęby będą nie tylko wolne od wszelkich osadów, ale też białe co doda nam pewności siebie.

Kolejny produkt nominowany w konkursie Influencer’s Top to szczoteczka międzyzębowa GUM® Soft-Picks® Original będąca świetnym dopełnieniem codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Jest to  delikatna, łatwa w użyciu jednorazowa szczotka z super miękkim włosiem z gumy. Przeznaczona jest do czyszczenia przestrzeni między zębami i jest doskonałym wyborem, jeśli masz bardzo ciasne przestrzenie międzyzębowe, most, aparat ortodontyczny lub delikatne dziąsła. Te dyskretne szczotki są przydatne do usuwania jedzenia i czyszczenia między przednimi zębami.

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą Sunstar Gum.