Twórcy Trawiaste mówią, że marka ,,powstała z potrzeby, dlatego ważnym jest abyście wiedzieli, że oferujemy Wam wyłącznie to, czego my sami używamy wraz z naszymi rodzinami. Najlepsze, bezkompromisowe składy dla wymagającego, świadomego poszukującego odbiorcy. Każdego, kto poza miłością dla Natury i zrównoważonego życia,szanuje siebie i swoje ciało”. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z produktem krem Mirra Wiśnia Przywrotnik. 

TRAWIASTE to kompozycje wyjątkowych naturalnych składników pochodzenia roślinnego stworzone z myślą o codziennej zdrowej i zrównoważonej pielęgnacji Twojego ciała, twarzy i włosów. Roślinne produkty pielęgnacyjne stanowią alternatywę dla ogólnie dostępnych modyfikowanych syntetycznie kosmetyków. Trawiaste chwalą się składem i zachęcają do czytania etykiet.

Produkty wytwarzane są bazując na surowych sokach i ekstraktach z ziół, owoców oraz warzyw, w połączeniu z żywcami drzew ,a także tłoczonymi na zimno olejami i masłami z roślinnych pestek. Trawiaste są bogate w aktywne drobinki ziół, naturalne soki i wyciągi z wszelkich ”traw” – dobroczynnych ziół, kwiatów, pąków, żywic i roślinnych zarodków.

W plebiscycie Influencer’s Top 2020 nominowany jest krem na dzień Mirra Wiśnia Przywrotnik.

Trawiaste - lekki krem Mirra, Wiśnia, Przywrotnik

Trawiaste – lekki krem Mirra, Wiśnia, Przywrotnik

Jakie są jego zalety?

* dobry pod makijaż, również mineralny

* dodaje słonecznego blasku skórze.

* krem wygładzający, chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Konserwuje opóźniając procesy starzenia skóry.

* zawiera kolagen roślinny i koktajl antyoksydantów.

Produkt stanowi kompozycję mirry, antyoksydantów, roślinnego kolagenu, wit. E i substancji konserwujących skórę. Mirra działa silnie konserwująco, regenerująco, łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie. Wzmacnia odporność skóry na czynniki zewnętrzne, zanieczyszczenia z powietrza. Wygładza oraz zwiększa jędrność skóry. Wykazuje działanie opóźniające procesy starzenia, dodaje zdrowego słonecznego kolorytu. Koktajl antyoksydantów stymuluje do regeneracji i wytwarzania kolagenu. Ujędrnia i odpręża. Utrzymuje wilgoć w tkankach skóry. Stymuluje skórę do regeneracji i produkcji kolagenu. Wyciąg z pestek wiśni witaminizuje, przywraca skórze promienny blask i świeżość.

artykuł powstał we współpracy z marką Trawiaste