…30 lat na rynku marka Polska Wiklina ! ! !

BUDKA WIKLINOWA Z USZAMI dla psa i kotka –nominacja  INFLUENCER’S TOP 2020

Każda domowa przestrzeń wymaga tego, by zachować w nim naturalny ład i porządek, który pozwoli zrelaksować się i wyciszyć, zarówno Tobie jak i Twojemu pupilowi. Tę przestrzeń w znakomity sposób może dopełnić  budka wiklinowa z uszami.

Każda budka wiklinowa ma swój oryginalny charakter, ponieważ jest wykonywana w całości ręcznie. Takie legowiska wiklinowe, to doskonały wybór dla miłośników domowych zwierząt, ceniących sobie estetykę oraz naturalne rozwiązania.

Budka wiklinowa to doskonałe miejsce wypoczynku dla pieska lub kotka, która charakteryzuje sie wyjatkowo przyjaznymi dla zwierzaków kształtami.

Dodatkowo, dzięki bawełnianej i miękkiej poduszce pupil może wygodnie odpoczywać. Dużym atutem budki wiklinowej jest to, że jest ona lekka, co ułatwia jej przenoszenie w różne miejssca w domu, a także przewożenie np. podczas urlopu czy weekendowego wyjazdu.

PARAMETRY PRODUKTU:

 • Produkt 100% NATURALNY: budka wiklinowa jest ręcznie pleciona z wikliny pochodzącej z polskich upraw.
 • Kolor: naturalny.
 • PRODUCENT – Produkt Polski: jesteśmy polskim producentem ekologicznych wyrobów z wikliny.
 • Wysoka jakość: budka wiklinowa dla kotka i psa wykonana jest z najlepszej jakości wikliny, dzięki czemu jej konstrukcja jest bardzo trwała i mocna – co daje Państwu pewność, że kosz/legowisko nie ulegnie zniszczeniu i będzie idealny dla zwierzaka.
 • Długa żywotność: korowana wiklina, z której wykonany jest kosz jest bardzo odporna na ciągle zmieniające się warunki atmosferyczne, co oznacza, że legowisko jest wielosezonowe.
 • Bawełniana poduszka: kosz jest w zestawie z ekologiczną, bawełnianą i mięciutką poduszką, na której Twój pupil będzie mógł odpoczywać.
  Do wyboru 2 kolory: 1 – szary w kotki, 2 – beżowy.

Wymiary zewnętrzne kosza:

 • Szerokość: 46 cm
 • Długość: 38 cm
 • Wysokość bez uszu: 38 cm
 • Wysokość z uszami: 44 cm
 • Szerokość otworu: 22 cm

Polska Wiklina – budka dla psa lub kotka

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Polska Wiklina to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, która od blisko 30 lat produkuje ekologiczne wyroby do domu i ogrodu z wikliny oraz z drewna. Materiały, z których wytwarzamy nasze produkty pochodzą wyłącznie z polskich upraw i są one cenione nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Wyróżnia nas doświadczenie i jakość, do której przywiązujemy szczególną uwagę. Nasza firma znajduje się w stolicy polskiej wikliny – w miejscowości Kopki, pod Rudnikiem nad Sanem, która stanowi największe zagłębie wikliniarskie w Europie Wschodniej, charakteryzujące się ponad 100-letnimi tradycjami plecionkarskimi.

JESTEŚMY POLSKIM PRODUCENTEM

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy i przekazywanemu z pokolenia na pokolenie, fachowi, wykonujemy wyroby z wikliny i drewna zarówno do domu i ogrodu . Wszystkie nasze wyroby produkowane są bezpośrednio przez naszą
firmę, co pozwala kontrolować ich jakość, do której przywiązujemy szczególną uwagę.

Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne.

PRODUKTY EKO I NATURALNE

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, wykorzystując do ich tworzenia wyłącznie najlepszej jakości polską wiklinę.. Nasze wyroby charakteryzują się tym, że są naturalne i ekologiczne, a to oznacza, że w procesie produkcji stawiamy na wykorzystywanie surowców odnawialnych z polskich upraw.

www.polskawiklina.com
www.instagram.com/polska_wiklina
www.facebook.com/polskawiklina.sklep/