Dość z nudą na nadgarstku! Idzie nowe! W dodatku kolorowe, radosne i pełne humoru. Zegarki Charles Bowtie to niespotykana do tej pory w świecie czasomierzy eksplozja barw i zabawy formą. Kto powiedział, że zegarek musi mieć jednolity kolor tarczy? Kto zadecydował, że paski muszą być czarne lub brązowe?

Dla designerów marki Charles Bowtie wielobarwność jest nie tylko formą wyrazu optymistycznego i pogodnego podejścia do życia, jest również podkreśleniem różnorodności i złożoności świata. Ludzi wielu kultur, religii, poglądów, których łączy wiara w radość z życia i optymizm. Z tego względu zegarków Charles Bowtie nie mogło zabraknąć wśród wyjątkowych produktów nominowanych w konkursie Influencer’s Top.

charles bowtie

 

Szwajcarski rodowód

Marka Charles Bowtie pochodzi z serca zegarkowego świata, czyli Szwajcarii. Zegarki te posiadają niezawodne szwajcarskie mechanizmy i wykonane są według rygorystycznych norm jakościowych. Wystarczy przyglądnąć się doskonałemu wykończeniu kopert, przenikliwej głębi kolorów tarcz oraz pasków, by zrozumieć, że kwestie precyzji i estetyki stoją na piedestale dla ludzi tworzących tę pomysłową markę. Te świetnie wykonane zegarki znalazły zainteresowani zarówno u kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą wyróżnić się nietuzinkowym stylem i dodać stylizacją odrobinę szaleństwa. Co więcej rozmiar koperty jest uniwersalny, wynosi 40 mm. Pasuje do każdego rodzaju nadgarstka. Pasek tekstylny daje możliwość wygodnego dopasowania zarówno do drobnego kobiecego nadgarstka, jak i bardziej pokaźnych rozmiarów męskiego przegubu.

Kupuj w zestawie!

Zazwyczaj kupując zegarek, nie otrzymujemy nic więcej. Stając się posiadaczem zegarka Charles Bowtie, otrzymujesz od razu dodatkowy pasek na zmianę oraz gustowną muszkę. Daje to dodatkową opcję przy projektowaniu swojej kreacji. Możesz wybrać bardziej stonowany pasek tekstylny albo wielokolorową alternatywę. Muszka zawsze koresponduje z barwami na tarczy zegarka. Wszystko po to, aby mogły ze sobą idealnie współgrać, tworząc niezapomniany środek wyrazu.

 

charles bowtie

 

charles bowtie

A po co ta mucha?

Mucha doda Ci skrzydeł;) Bowtie oznacza muszkę. Dlatego też każdy z zegarków z kolekcji Roundel w marce Charles Bowtie posiada ją w zestawie. Każda z muszek wyposażona jest w klasyczne, regulowane zapięcie. Może ją założyć postawny mężczyzna, kobieta, a nawet dziecko. Mało tego, możesz udekorować muchą swojego pupila. Twój czworonóg na pewno będzie wyglądał szykownie na spacerze, wystrojony w kolorową muchę. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

charles bowtie

Jeśli lubisz kolory, cenisz oryginalność i pomysłowość w ubiorze, marka Charles Bowtie zapewni Ci dużą swobodę wyrazu. Zegarek, jak i mucha pozwolą Ci zwrócić na siebie uwagę. Możliwe, że dzięki temu poznasz nowych ludzi, zawrzesz nowe przyjaźnie. Baw się z Charlsem!

Artykuł powstał we współpracy z marką Charles Bowtie.