Dokładnie w rocznicę swojej działalności Vienna House Mokotow Warsaw zorganizował nieformalne, urodzinowe coctail party. Udział w nim wzięło ok. 200 gości – partnerów biznesowych, gości hotelowych, klientów, influencerów oraz współpracowników, którzy zaznaczyli swoją obecność w hotelu w ciągu tego roku. Wśród gości byli m.in. Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Sebastian Kowalczyk (@sebastiankowalczykkk), Urszula Woźniakowska (@mymoodbook) czy finaliści Masterchef Grzegorz Zawierucha i Magdalena Waś. Szef kuchni Maciej Duszka zadbał o wrażenia kulinarne – tematem przewodnim bufetów była „zieleń”, dlatego nie brakowało roślinnych specjałów, ale hitem były również krewetki w tempurze czy wyśmienite sushi. Tort urodzinowy również był zielony. Hotelowi barmani oraz partner wydarzenia Gorilla Coffee zadbali o różnorodne drinki i napoje, a DJ Kebs rozkręcił imprezę taneczną. Ostatni goście zeszli z parkietu po 24 w nocy.

 

 

Nasi czytelnicy mieli okazję już wielokrotnie poznać gościnne progi Vienna House Mokotow Warsaw. To tu właśnie obywały się nietuzinkowe spotkania biznesowe czy konferencje prasowe organizowane przez Allaboutlife.pl. Nasz zespół bardzo ceni sobie hotel za unikatowe wnętrza, nietuzinkowy klimat, znakomitą współpracę biznesową ale i niebagatelne pomysły promocyjne na zimowe zwiedzanie nocnej i nie tylko Warszawy, romantyczne kolacje w Greenhouse, akcje specjalne.


 

 

Vienna House Mokotow Warsaw jest nietypowym hotelem biznesowym. Łączy udogodnienia dla turystów biznesowych, takie jak szybkie zameldowanie online, wczesne śniadanie na wynos czy lokalizacja blisko Lotniska Chopina, ze swobodną atmosferą, oryginalnymi wnętrzami i niebanalnym konceptem kulinarnym. W ciągu roku swojej działalności stał się miejscem, do którego chętnie wracają goście biznesowi oraz influencerzy. „Jestem dumna z tego, że Vienna House Mokotow Warsaw stał się drugim domem dla wielu osób podróżujących do Warszawy. Myślę, że nasze największe wyzwanie – stworzenie niesztampowego miejsca na hotelowej mapie Warszawy, gdzie można komfortowo odpocząć i równie komfortowo pracować – przerodziło się w nasze największe osiągnięcie.” – podkreśla Marta Karteczka, dyrektorka generalna hotelu. – „Mówiąc ‘nasz’, mam na myśli cały zespół Vienna House, który od samego początku pracuje na jego sukces i wkłada serce w jego rozwój.” – dodaje z dumą.

 

 

Przyjazną i domową atmosferę Vienna House Mokotow Warsaw tworzą zaangażowani pracownicy, dzięki którym goście czują się swobodnie i „na miejscu”. Na uwagę zasługuje koncept kulinarny restauracji Greenhouse, która wystrojem wnętrza przypomina szklarnię, a ofertą dorównuje najlepszym obiektom gastronomicznym miasta. Restauracja łączy się nierozerwalnie z lobby barem, gdzie barmani, szlifujący swe umiejętności m.in. w Londynie, tworzą autorskie koktajle i drinki, oraz strefą konferencyjną i lobby.

 

 

„Po roku widzimy, że kierunek, w którym idziemy, jest prawidłowy. Z pewnością będziemy poszerzać portfolio naszych kreatywnych propozycji, zarówno w obszarze gastronomii, jak również konferencji, ale nad każdym pomysłem będzie czuwać idea zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności.” – mówi Karteczka. – „Dla mnie społeczna odpowiedzialność to również pełne szacunku i partnerstwa podejście do zespołu. Będę kłaść nacisk na identyfikację talentów i ich rozwój.

To zespół tworzy podstawową tkankę hotelu, więc wie, co jest dla niego najlepsze.” – podkreśla.

ENDLESS EXPLORATION • viennahouse.com

Znakiem rozpoznawczym Vienna House Mokotow Warsaw jest modernistyczna bryła budynku z wysokimi oknami zaprojektowana przez uznane biuro JEMS Architekci oraz zielona restauracja Greenhouse. W wystroju wnętrz industrialne elementy harmonizują z ciepłymi materiałami mebli, wykładzin i starannie dobranych dodatków. Wśród 164 pokoi, 40 to pokoje o podwyższonym standardzie, a 19 można łączyć w segmenty jedno- lub trzypokojowe. Lobby jest miejscem tworzącym społeczne życie hotelu, gdzie znajdują się stoły do samodzielnego zameldowania i pracy, jedenaście kameralnych miejsc spotkań oraz bar połączony z recepcją.

Artykuł powstał we współpracy z Vienna House Mokotow Warsaw