Świece ILY Line –  nominacja Influencer’s Top 2020. Cały proces tworzenia świec wykonywany jest ręcznie – rozpoczynając od podgrzania wosku, przez dodanie kompozycji zapachowych, przytwierdzenie knotów, napełnienie słoików i kończąc na przyklejeniu etykiet.

Zapach lawendy z limonką 

Zamknij oczy. Wyobraź sobie słoneczną Prowansję, gdzie pola kwitnącej lawendy sięgają aż po horyzont. Poczuj tę przyjemną, rześką woń natury. Kojący zapach olejku lawendowego oraz cytrusowych aromatów limonki ukoją nerwy, a jednocześnie pobudzą do działania.

Produkt występuje w szklanym słoiku o pojemności 250 ml. Produkt 250 ml pali się do 50 godzin.Świeca zawiera drewniany knot, który podczas palenia skwierczy, przypominając odgłosy powstające podczas palenia drewna w kominku. Świeca jest przyozdobiona suszonym kwiatem lawendy oraz limonką. Do każdej świecy dodana jest podstawka wykonana z plastra drewna.

Zapach dżemu jagodowego

Pamiętasz swój ulubiony deser z dzieciństwa? Dla nas to kanapka z domowym dżemem babci – od momentu długiego gotowania owoców, których zapach roznosił się po całej kuchni, aż po smak, którym zajadaliśmy się przez kolejne dni. Nasza świeca o intensywnym zapachu dżemu jagodowego przeniesie Cię do czasów dzieciństwa i pięknych wspomnień!

Produkt występuje w szklanym słoiku o pojemności 120 ml. Wielkość ta jest dobra do niewielkich pomieszczeń, takich jak sypialnia i łazienka. Pali się do 25 godzin. Świeca zawiera knot z niebielonej bawełny pokryty w całości naturalnymi woskami roślinnymi. Świeca jest przyozdobiona liofilizowanymi malinami i porzeczką.

Zamach magnolii, bergamotki i piżma

Za co kochamy wiosnę? Za pierwszy ciepły promień słońca. Za pierwsze szczęśliwe ćwierkanie ptaków. Za ciepły kwietniowy wiatr, który przeobraża włochate pąki magnolii w porcelanowe kwiaty podobne do wielkich egzotycznych motyli. Poczuj ich zapach w połączeniu z soczystą bergamotką i egipskim piżmem i przenieś się do ogrodu pełnego pięknych kwitnących drzew magnolii.

Produkt występuje w szklanym słoiku o pojemności 120 ml. Wielkość ta jest dobra do niewielkich pomieszczeń, takich jak sypialnia i łazienka. Pali się do 25 godzin. Świeca zawiera knot z niebielonej bawełny pokryty w całości naturalnymi woskami roślinnymi. Świeca jest przyozdobiona drobnymi białymi kwiatkami oraz wrzosem.

Cały proces tworzenia naszych świec wykonywany jest ręcznie – rozpoczynając od podgrzania wosku, przez dodanie kompozycji zapachowych, przytwierdzenie knotów, napełnienie słoików i kończąc na przyklejeniu etykiet.

Świece ILY Line wykonywane są w Polsce.