Freddy Polska WR.UP – jesteśmy blisko Ciebie już od 1976! Uczyliśmy się piękna od wszystkich rodzajów ciał, które spotkaliśmy na naszej drodze. Wszystko to, aby stworzyć ubrania idealnie dopasowane do Ciebie i Twojego życia. Cieszymy się, że teraz jesteśmy i w Polsce, gotowi na spełnienie Waszych marzeń o idealnie skrojonych spodniach!

Nie wiem czy wiesz, ale przez te wszystkie lata, które jesteśmy na rynku, zdążyliśmy poznać już Was wszystkie – od szefowych spędzających całe dnie w pracy, po miłośniczki siłowni, fanki pączków i mamy, które poświęcają cały swój czas swoim maluchom.

Dlaczego WR.UP Freddy

Pomyśl o Freddy’m jak o najlepszym przyjacielu Twoich pośladków. Kombinacja włoskiego stylu, strategicznych szwów, rozciągającego się materiału i ultra cienkiego silikonu do kształtowania, wygładzenia i akcentowania – aka Freddy, najwygodniejsze spodnie do noszenia.

WR.UP® aka najlepszy przyjaciel Twoich pośladków

Kombinacja włoskiego stylu, strategicznych szwów, rozciągającego się materiału i ultra cienkiego silikonu do kształtowania, wygładzenia i akcentowania – sprawiają, że Freddy to najwygodniejsze spodnie do noszenia. Zaprojektowane tak, aby spodnie były zawsze na swoim miejscu.

Najnowsza kolekcja Freddy Polska w Influencer’s Top 2020

Bi-Elastyczna tkanina

Tradycyjny jeans rozciąga się tylko w jednym kierunku. Nasze spodnie, w tym nasz jeans, wykonane są z unikalnej bawełnianej dzianiny, która rozciąga się w obu kierunkach, dzięki czemu jest niezwykle wygodna.

Najnowsza kolekcja Freddy Polska w Influencer’s Top 2020

Ultra cienki silikon

Pod spodem nakładana jest cienka powłoka silikonu, aby zwiększyć efekt push-up, bez względu na to czy go potrzebujesz, czy po prostu chcesz jeszcze bardziej podkreślić swoje kształty.

Szwy i przeszycia

Strategicznie rozmieszczone, aby podkreślić Twoją obecną sylwetkę, otulając Cię we wszystkich właściwych miejscach.

Najnowsza kolekcja Freddy Polska w Influencer’s Top 2020

Kim jest Freddy?

Marka Freddy jest synonimem mody i odzieży sportowej już od 40 lat. Z pasją koncentruje się na sztuce ruchu i zapewnieniu komfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Ta pasja z czasem zmieniła się w styl, bez kompromisów w temacie tworzenia komfortowych ubrań. Firma, stworzona w 1976 przez Carlo Freddi’ego, stała się wiodącym producentem obuwia oraz ubrań do profesjonalnego tańca oraz gimnastyki, i przez lata, stała się fenomenem łączonym nie tylko ze światem profesjonalnego sportu ale również stylu życia każdej z nas.

Dzisiaj Freddy z taką samą pasją tworzy ubrania, łącząc je z technicznymi wymaganiami i komfortem, nie zapominając przy tym o aktualnych trendach w świecie mody, perfektycjnie osiągając równowagę. W roku 2013, powstały spodnie WR.UP®, zapewniając Freddy światową sławę i stając się uzależnieniem dla wielu kobiet ze względu na ich wyjątkowy komfort i styl.