ABC KIDS to marka obuwia dla dzieci, która od ponad 15 lat dba o prawidłowy rozwój dziecięcych stóp. Właśnie została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020.

W 2019 r. prezes ABC KIDS zaktualizował technologie, przyjmując innowacje jako filar strategiczny firmy. Osiągnięcia z dziedziny automatyki, inteligentnych produktów i materiałów, budują konkurencyjność i umacniają pozycje marki.

Profesjonalizm i dobro dzieci są podstawą nieustannego rozwoju firmy, poprzez poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i projektowych. Firma współpracuje z wiodącymi instytutami badawczymi w kraju i za granicą.

Wyjątkowe modele obuwia, innowacyjne i komfortowe, zgodne z wytycznymi polskich instytutów badawczych.

  • najlepsze materiały posiadające atesty i certyfikacje
  • elementy ze skóry naturalnej
  • nowoczesna wyściółka z pianki 3D, pokryta skórą naturalną
  • innowacyjne konstrukcje i materiały spodowe: lekkość, stabilność, elastyczność, amortyzacja, wygoda
  • rozwiązania konstrukcyjne ułatwiające dzieciom zakładanie i dopasowanie obuwia, elastyczne sznurowadła, zapięcia na paski rzepowe

Inteligentne produkty

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym, ABC KIDS ma możliwość umieszczania w dziecięcych butach do biegania, lekkich implantów-chipów GPS. Chipy GPS, niemal wolne od promieniowania, wyposażone w wytrzymałą baterię, monitorują i zbierają dane sportowe. Rodzice skanując kod QR, poprzez aplikację w smartfonach, mogą na bieżąco poznać dane i opiekować się swoimi dziećmi kiedy tylko chcą.

ABC KIDS dysponuje dwoma kreatywnymi centrami przemysłowo-badawczymi (Creative Industrial Park) o łącznej powierzchni 160 000 m2. Integrujemy wysokiej jakości zasoby oraz rozszerzamy sieć platformy przemysłowej.

Innowacje technologiczne High-Tech powstają przy współpracy z instytutem badawczym i centrum technologicznym. ABC KIDS posiada 5 patentów na wynalazki, 131 na wzory użytkowe oraz 182 na projekty.

 

ABC KIDS buty w Influencer's Top 2020

ABC KIDS buty w Influencer’s Top 2020

 

Wyjątkowe modele obuwia, innowacyjne i komfortowe, zgodne z wytycznymi polskich instytutów badawczych.

Najlepsze materiały posiadające atesty i certyfikacje. Elementy ze skóry naturalnej. Nowoczesna wyściółka z pianki 3D, pokryta skórą naturalną. Rozwiązania konstrukcyjne ułatwiające dzieciom zakładanie i dopasowanie obuwia, elastyczne sznurowadła, zapięcia na paski rzepowe.

 

 

artykuł we współpracy z marką ABC KIDS