Marka Prouvé otrzymała nagrodę w drugiej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2019. Właśnie została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z płynem do prania odzieży sportowej.

Z myślą o osobach, które regularnie uprawiają rożne dyscypliny sportu i posiadają odzież funkcjonalną, marka Prouvé stworzyła Płyn do prania odzieży sportowej. Wymaga ona specjalnego czyszczenia i pielęgnacji, aby na długo zachowała swoje właściwości, dlatego płyn nie tylko świetnie usuwa z niej zabrudzenia, ale także chroni strukturę tkanin i ich kolor. Zastosowano w nim innowacyjną formułę neutralizującą przykre zapachy. Dzięki niej oraz francuskim olejkom zapachowym, zamkniętym w specjalnych kapsułkach, zapach potu jest skutecznie neutralizowany nie tylko podczas prania, ale także w trakcie treningu, zapewniając długotrwałe uczucie przyjemnej świeżości.

 

Prouve w Influencer's Top 2020

Prouve w Influencer’s Top 2020

 

Płyn do prania odzieży sportowej jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin funkcjonalnych, chroni ich właściwości i pozwala zachować ich oddychalność. Można używać go do prania odzieży termoaktywnej różnego zastosowania – sportowej, membranowej, wiatroszczelnej, wodoodpornej czy bawełnianej.

Pięknie pachnie dzięki kompozycji stworzonej z oryginalnych, francuskich olejków. Pozostawia na odzieży aromat orzeźwiających cytrusów, liści fiołka, dojrzałej róży, subtelnej konwalii oraz balsamicznego drzewa cedrowego, bursztynu i zmysłowego piżma.

Co go wyróżnia?

Odour neutralising formula – neutralizuje zapach potu nie tylko podczas prania, ale także w trakcie noszenia odzieży funkcjonalnej

Re-fresh effect – świetnie odświeża sportowe ubrania

Fabric Protection – chroni strukturę tkanin, ich właściwości i kolor.

 

www.prouve.com

artykuł we współpracy z marką Prouvé