Jeśli miałabyś wymienić 3 najważniejsze aspekty przy wyborze ubrania to co by to było? Większość Polek stawia na najmodniejsze wzory i kolory sezonu, wygodę i… polską produkcję! Te wszystkie cechy łączą bluzy polskiego producenta odzieży Chiara-Poland.

MARKA MADE IN POLAND

Chiara Poland to producent wyróżniającej się odzieży dla kobiet, a jednocześnie marka, którą ta odzież jest sygnowana. Każdy z modeli uszyty jest od „A do Z” w 100% w Polsce, korzystając z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie projekty są zgodne z najnowszymi trendami, tajnikami krawiectwa i potrzebami klientów.

Witamy markę Chiara z ich wiosennie kolorowymi bluzami z kolekcji SS20 made by Chiara w III Edycji Plebiscyctu Influencer’s TOP2020.

 KOLEKCJA SS20 MADE BY CHIARA POLAND

Wiosenna kolekcja marki to przede wszystkim kolory, tak wyczekiwane po szarej zimie. Stawiamy na najmodniejsze kolory tego sezonu w wersji pastelowej. To dlatego model bluzy CHIARA jest dostępny w 3 kolorach:

– niebieskim, najmodniejszym kolorze 2020 roku według Pantone,

– liliowym, czyli inaczej “Millennial Purple” najmodniejszym kolorze Fashion Week 2020,

 

 

– miętowym, czyli pastelowej wariacji na modnej każdej wiosny zieleni.

 

Bluzy wykonane są w 95% z najwyższej jakości bawełny z 5% domieszką elastanu. Na piersi mają wyhaftowany napis “CHIARA. SS20” w kolorze bluzy. Bluzy są szyte i haftowane w Katowicach – mieście, w którym znajduje się siedziba firmy Chiara-Poland.

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Chiara.